Wpis z mikrobloga

w Europie może i żyje się spoko, daj znać jak zaczniecie mieć z nią coś wspólnego


@Choir: ale cię muszą kompleksy w dupę piec XD

Niech zgadnę, sam wyemigrowałeś za lepszym statusem i cię boli krytyka USA, bo się okazuje, że emigracja daje ci mniej punktów do zajebistości niż na to liczyłeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja tam w Polsce źle nie zarabiam i dlatego jakbym
  • Odpowiedz
@skitarii: nie mieszkam w USA i nie zamierzam, po prostu gnije z polaków, którzy naczytali się reddita i próbują to kopiować na jego lokalnym odpowiedniku, zapominając, że nie żyją w Norwegii tylko w kraju gdzie spora część społeczeństwa nie ma w domu kibla xD
  • Odpowiedz
nie mieszkam w USA i nie zamierzam, po prostu gnije z polaków, którzy naczytali się reddita i próbują to kopiować na jego lokalnym odpowiedniku, zapominając, że nie żyją w Norwegii tylko w kraju gdzie spora część społeczeństwa nie ma w domu kibla xD


@Choir: jak ktoś w Polsce nie ma dziś w domu kibla, to najpewniej dlatego, że jest emerytem na wsi na Podlasiu co sra do sławojki i reszta
  • Odpowiedz
@skitarii: no i już wszystko wiadomo - następnym razem od razu mów, że wolisz Polskę nie przez jej potężne bogactwo, ale dlatego że chcesz w spokoju być rasistą ( ͡º ͜ʖ͡º)

@maciejze: XD jak widać na pewno nie pod względem urojeń obywateli o jakości swojego państwa
  • Odpowiedz
no i już wszystko wiadomo - następnym razem od razu mów, że wolisz Polskę nie przez jej potężne bogactwo, ale dlatego że chcesz w spokoju być rasistą ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Choir: ciekawie nazywasz przywiązanie do spokoju, niskiego wskaźnika przestępczości i braku strzelanin w szkołach XDDD

No sorry, wybacz że nie jestem tak tolerancyjny, żeby tolerować kilkukrotnie większej szansy na bycie zabitym w USA niż w
  • Odpowiedz
@dracul: Tak same zombie w każdym mieście. Założę się że widziałeś filmy z Filadelfii i San Francisco i może z Los Angeles. Co z pozostałymi 100 miast w USA? Widziałeś tam też cpunow i bezdomnych czy może oni jednak zbierają się w tych miejscach które wymieniłem. USA to kraj kontynent wielkości i populacji Europy. Sprowadzanie go do filmików z YT jest conajmniej niepoważne
  • Odpowiedz