Wpis z mikrobloga

Ma ktoś takie ustrojstwo? Mnogość zastosowań w stosunku do ceny i możliwości szybkiego montażu wszędzie tam, gdzie jest odpowiednia futryna wręcz każe mi uważać, że to nie ma prawa dobrze działać, że coś musi być nie tak. Widać że jest to liche i te rzekome 200kg udźwigu raczej bym wolał nie sprawdzać, ale dla początkującego? Jestem ciekaw waszych opinii. Do tego są jeszcze paski z uchwytami np. do pompek.

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
Pobierz
źródło: comment_1667947283HNrzZB1axvV1yJadrtiM3w.jpg
  • 7
@Piks0n cenna uwaga, ale wydaję mi się że nawet w razie tragedii mogę coś porządnego tanio wykombinować w ramach chwytu.

Wiadomo,że przywiercany do sufitu to nadrążek i nawet z tym nie handluję, ale właśnie sposobność #!$%@? pleców i jak się okazuję nie tylko w każdym pomieszczeniu z standardową futryną w którym aktualnie będę mocno tutaj zaważa.

@Ulyssos: Ja znowu nie taki wielki chłop, 85kg. Faktycznie przy 100+ nabrałbym jeszcze większego sceptyzmu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Czlowiekbeznicku: Ważę 87kg, pianki nie są jakieś super, ale nie powodują u mnie żadnego dyskomfortu. Robiłem Dipy i podciąganie i jest to w miarę stabilne. Też na początku miałem wątpliwości co do stabilności, ale gdy twoja waga dociska to do futryny jest ok. Jedynie musiałem raz śruby dokręcać bo za pierwszym razem było trochę luźno, ale to raczej moja wina.