Wpis z mikrobloga

Jak okiełznać przedwczesny wytrysk? Wczoraj miałem randkę z #tinder i oczywiście zwaliłem sobię przed by być przygotowanym na wypadek jakby jakimś cudem udało się zamoczyć.
No i się udalo! Ale kilka ruchów i bylem już gotowy strzelać. Ehh pewnie lata masturbacji zrobiły swoje.
Te ćwiczenia kegla faktycznie coś dają? Jakieś inne rady? Niby można smarować benka środkiem znieczulającym, ale czy tędy droga?
#sex #zwiazki #przedwczesnywytrysk
  • 21
  • Odpowiedz
@marsmarchmars: ćwiczenie mięśnia kegla z tego co się orientuje jeszcze pogarsza sytuację. Ogólnie chodzi o to, żeby ten kegel podczas stosunku był rozluźniony, a spięty przy szczytowaniu
  • Odpowiedz
  • 1
@marsmarchmars kumpel mi kiedyś powiedział, że jak za szybko dochodził to myślał wtedy o czymś smutnym np. babcia mu umarła albo, że całuje się z jakąś starą babą XDD
  • Odpowiedz
@marsmarchmars: czasem jest to problem przebytej lub trwającej infekcji dróg moczowych, wtedy zakończenia nerwowe są bardziej wrażliwe na bodźce przez co szybciej finalnie dojdziesz. Dlatego profilaktycznie proponuję wizytę u urologa, sprawdzi od razu prostatę. Możesz też zacząć stosować ćwiczenia z masturbacją, przerywać nadchodzący wytrysk, jak najdłużej to robić, tak abyś był po prostu bardziej świadomy siebie i dłużej mógł wytrzymać.

Jest jeszcze jedno ekstremalne rozwiązanie ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@marsmarchmars: jakis czas temu ktorys z mireczkow podawal taka rade, ze jak juz czul, ze niedlugo bedzie dochodzil to na chwile spowalnial ciupcianie i oddychal jak najwolniej (zeby spowolnic bicie serca etc) i tak przez chwile a po tym niby to juz mogl leciec ile sie da
  • Odpowiedz
@costusmierdzi: Tinder jest ich pełen, choć przeważnie to na 2 randce i nie, wcale to nie są jakieś sukowate #!$%@?. Najczęściej to takie niepozorne szare myszki z neutralnym wyglądem.

@marsmarchmars: Jak czujesz, że dochodzisz to albo spowalniasz ruchy, zmieniasz pozycję, do gry wchodzi palec, język, trochę wyobraźni i kreatywności, po chwili napięcie znika i lecisz z pełną mocą( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡°
  • Odpowiedz
Możesz też zacząć stosować ćwiczenia z masturbacją, przerywać nadchodzący wytrysk, jak najdłużej to robić


@muchmuchmuch: heh akurat to robię od lat. Taki mam "styl" masturbacji, że robię to długo. Nie lubię szybko walić konia tylko u mnie to trwa minimum godzinę
  • Odpowiedz
@costusmierdzi: To wbrew pozorom nie jest takie trudne. Mam kumpla singla, który niemal co weekend wyrywa jakąś pannę. Nie wiem, co ten facet ma w sobie, bo jest raczej przeciętny z wyglądu ale ma dobrą tzw. gadkę. Gość jest niesamowity. Nie raz idąc gdzieś z nim widziałem, jak po prostu okręcał sobie w okół palca wybraną kobietę. Przedział wiekowy różny od niemal nastolatek (licealistek) po kobiety 40+ (byle atrakcyjne fizycznie)
  • Odpowiedz
@marsmarchmars:
@oxern
Z tym myśleniem praktykowałem, gdy byłem jeszcze świeży "w te klocki" pomaga ale niewiele. Natomiast nie myślałem o smutnych rzeczach raczej o prozaicznych typu "jutro mam na 14.30 wizytę u dentysty. Żeby mi tylko tej piątki nie chciał rwać" itp. rzeczy. Niestety to rozprasza i zamiast się skupić na partnerce i przyjemności, to zaczynasz mechanicznie wykonywać ruchy jak maszyna, bo myśli odpływają gdzie indziej.
Chyba z czasem
  • Odpowiedz