Wpis z mikrobloga

Pytanie do @Grooveer:

Czy ekipa #friz jest aby na pewno "zaszczepiona"?
I czy aby na pewno w terminie i kompletem preparatów?
No bo chyba byś się nie ekscytował antyszczepami albo, co gorsza, niedoszczepami?
No i co na to pani Agnieszka Oszuster, znana, aczkolwiek myląca się ekspertka od #longestcovidever i #projekcjecovidalne?

Pytam tutaj bo ci się nie chcący mnie zablokowało.

#koronawirus #covid19 #friz #bekaztrola #longestcovidever #heheszki
  • 15
  • Odpowiedz
@Grooveer: są młodzi i zdrowi to się nie boją

Ej, a longcovid? Przecież non stop straszysz twitami, że coś może się po covidzie przedłużyć?
( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Grooveer:ale też nie
  • Odpowiedz
@Grooveer: nie wszyscy, ale chodzi mi o szury, które opanowały tag #koronawirus

Szury to ci, którzy powołują się na mylących się ekspertów.
Doskonale wypełniasz tą definicję, bo sam tak robisz i jeszcze się tym chwalisz.
  • Odpowiedz
@velmar: skonczcie juz z tym zarowno zaprzeczaniem temu, ze covid jest niebezpieczny BO JEST. Zmarli dalsi ludzie z mojego otoczenia, kilku kolegow przeszlo fatalnie majac dusznosci do tegobstopnia ze jeden trafil do szpitala a u drugiego i jego rodziny karetka przyjezdzala codziennie. Ja sam przeszedlem to chorujac dosc dlugo i stosunkowo ciezko ale dusznosci mialem krotko ale goraczka wysoka b. byla dlugo i kaszel i powiklania wechowo-smakowe do dzis. Wszyscy
  • Odpowiedz
@corryand:

Mireczku, każdy ma swoje doświadczenia ale i ma swój rozum.
Wszystko jest ok gdy ludzie postępują wg własnego uznania, a wiedzy szukają u swoich autorytetów.
Problem się robi wtedy, gdy ktoś narzuca innym swoją nachalną propagandę, ignorując rzeczywistość weryfikowalną chociażby organoleptycznie, lub, co gorsza, zakłamuje dane i statystyki pokazujące, że prawda leży w innym miejscu, niż interes farmakorporacji.
A dokładnie tutaj mamy przykład takiego Zięby, tylko w
  • Odpowiedz
@velmar: no czaje, ja tez z otoczenia widzialem zarowno grozny czy smiertelny covid jak i powiklania po szczepionce. Kazdy powinien postepowac wg wlasnego uznania i nikt nie powinien nic nikomu narzucac. A te korpo powinny w koncu sie wziac za robote i wymyslec skuteczne leki czy szczepionke bez skutkow ubocznych bo nie da sie zaprzeczyc ze to co obecnie jest wciskane ludziom jest jednym wielkim gownem.
A co do twojego
  • Odpowiedz
@corryand: A co do twojego wujka to jak zaszczepili go a zmarl na covid po 2tyg? a nie przez szczepionke?

wpisali mu covid, pewnie żeby dodatki w PLN dostać, wpisując inną przyczynę zgonu nie dostali by nic, ani szpital, ani personel, chociaż wszystko wskazuje na to, że zmarł w wyniku szczepienia
dodatkowo wg definicji zgon do 14 po szczepieniu nie był traktowany jako powikłania po preparacie, więc nie ma możliwości dochodzenia prawdy i ewentualnego ubiegania się o zadośćuczynienie
prawdy się nie dowiemy, ale pewne jest, że mieli motywację do naciągania rzeczywistości
i dlatego jestem wyczulony na aż tak chamską propagandę ZA preparatami oraz całkowity brak debaty za i przeciw, jaką właśnie blokuje w/w osobnik, siejąc często naciągane badania i statystyki, w co niestety wierzą ludzie z mniejszą wiedzą i
  • Odpowiedz
@velmar: wiesz moj jeden z kumpli ktory sie doslownie dusil podczas covida nie bedac szczepionym pozniej przeszedl tez covida juz bedac zaszczepiony i przeszedl to lekko, mocne przeziebienie ale 2 tyg i tak sie zle czul i byl na l4. Wiec porownujac przed i po szczepieniu to szczepienie rzeczywiscie mu to zlagodzilo ALBO tu jest haczyk ze na poczatku covid byl ta poczatkową bardziej zjadliwa i b. niebezpieczną odmianą a
  • Odpowiedz