Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
zycie jest #!$%@? ogolnie powiem tak. nie wiem jak ludzie zyja ale ja zyje tak, ze pracuje zdalnie w mieszkaniu, mieszkam w centrum #warszawa mieszkanie mam splacone nowe nie mam duzych wydatkow ani klopotow finansowych, zarabiam powiedzmy srednia krajowa, miesiecznie moge odkladac 3-4tys jak zepne dupe. pracy nie mam za wiele, moze dziennie musze popracowac z 2-3h i tyle. pozostaly czas poswiecam na zainteresowania, oraz inne obowiazki jak pranie sprzatanie gotowanie itd. nie wiem jak inni zyja ale CZASU MI W CH#J BRAKUJE i PIENIEDZY MI W CH#J BRAKUJE. caly czas sie czuje jakis nied##!$%@? pod kazdym wzgledem, to bym jeszcze cos poczytal ale juz nie ma czasu, to bym jeszcze porobil ale juz nie ma kiedy, to bym jeszcze kupil ale juz nie mam za co, tam bym jeszcze pojechal ale jednak za drogo i nie ma kiedy, w skrocie wieczne nied##!$%@? pod kazdym wzgledem. nie ma ze tak powiem 'spelnienia' pod zadnym wzgledem. wiecznie wszystko za malo, za slabo, za krotko, za niewystarczajaco. nie ma czegos takiego jak spoczywanie na laurach po osiagnieciu zamierzonego celu tylko jest cisnienie na kolejny nastepny wiekszy, im ma sie wiecej tym jest apetyt na jeszcze wiecej to jest kur#a przej#bane ale nawe nie patrzac na to, czlowiek chce po prostu zaspokoic swoje potrzeby, poczytac cholerna ksiazke, porobic to porobic tamto i NIE MA DNIA NIE MA CZASU chociaz wstal rano i od rana caly czas cos robi nie majac tak naprawde nawet duzo obowiazkow. jak wy ludzie zyjecie ja sie pytam bo ja nie potrafie jakos sie wyrzekac swoich potrzeb, duzo rzeczy mnie ciekawi, duzo tematow interesuje, siedze godzinami codziennie je zglebiam a i tak czuje sie dalej jak totalna zielonka i noob w wiekszosci przypadkow chociaz KUR#A SPEDZAM NAD TYMI TEMATAMI W CH#J CZASU, co maja powiedziec ludzie ktorzy wolnego czasu maja godzine-dwie dziennie albo i mniej? ja nie rozumiem, wytlumaczcie mi prosze bo ja nie rozumiem #anonimowemirkowyznania #pytanie #zycie #psychologia #hobby #samorealizacja

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #636a49acd32d13b4c411ce42
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zarabiam powiedzmy srednia krajowa, miesiecznie moge odkladac 3-4tys jak zepne dupe


@AnonimoweMirkoWyznania: niezły bait. srednia krajowa niecałe 4900 netto. Powiesz mi ze za 900 zł opłacisz czynsz, media, najesz sie przez cały miesiąc, ubierzesz, zatankujesz, kupisz kosmetyki i srodki czystosci? Nie mowiąc juz o sporadycznych przypadkach wyjscia "na miasto", do dentysty, kupieniu leków itp.
  • Odpowiedz
1a6e1 9r33n: >duzo rzeczy mnie ciekawi, duzo tematow interesuje, siedze godzinami codziennie je zglebiam a i tak czuje sie dalej jak totalna zielonka i noob w wiekszosci przypadkow chociaz KUR#A SPEDZAM NAD TYMI TEMATAMI W CH#J CZASU, co maja powiedziec ludzie ktorzy wolnego czasu maja godzine-dwie dziennie albo i mniej? ja nie rozumiem, wytlumaczcie mi prosze bo ja nie rozumiem

Nic nie mówią ponieważ są zbyt zajęci.

Chłopie,żyjesz sobie nieźle,depresji nie masz, wygoogluj sobie jeszcze zarządzanie czasem i przemyśl to. Tyle.
  • Odpowiedz