Wpis z mikrobloga

Wykopki dalej myślą że #!$%@?ą nitro swoimi wysrywami xD Boli was dupa że gość ma tyle siana że prawdopodobnie do końca życia nie będzie musiał pracować. Ciśnie po dzieciaczkach które szukają H do D i wielce zdziwieni wszyscy że im śmie starszy człowiek odpowiadać na tym samym poziomie. Kiedy wy się tu produkujecie on wsiada do swojej eMki w cenie waszego domu. I się śmieje.
#famemma
  • 28
@PogromcaPatusow: @alojzy_ulamek: @zeidarusek:

Mam 32 lata i trochę więcej doświadczenia życiowego i wiem że to szczekanie zaczęło się na wykopie i jak zawsze się tutaj skończy.

99% z was może pomarzyć o takim życiu jak On. Siana od huya, rozgarnięta żona. Jak podrośniecie to zobaczycie że takie combo niemalże graniczy z cudem. Przeżywajcie dalej ja dalej jem popcorn i czytam te wasze wysrywy z uśmiechem na twarzy.
@Odki: Jakie to ma znaczenie, że ma w #!$%@? kasy XD
I tu nigdy nie chodziło o to, ze jest zjebem sprzed komputera i wybil sie na "smiesznych rozmowach telefonicznych", tylko hipokryzję. Teraz jest największą ofiarę w internecie, bo Jacek Muranski (którego sam zaczął obrażać na strimie jako pierwszy) powiedział między wierszami że jego dziecko może nie być jego. ON teraz moralizator. Ciekawe czy już mu nie przeszkadza jak pali papierosy
@zeidarusek: No i super i co mu kto kolwiek zrobi? Dostanie bana na yt? Powodzenia... Wywalą go z fame? Cóż za strata... Murański to jest toksyczny stary cep którego trzeba wyeliminować ze społeczeństwa mówiłem o tym od samego początku. > poniża swoją dziewczynę (matkę dziecka) na streamie XD No ty zapewne o ich relacjach wiesz najwiecej xD
@Odki:

99% z was może pomarzyć o takim życiu jak On:


- łata "kozak w necie #!$%@? w świecie"
- padasz od niewidzialnych ciosów na największej gali freak fightów
- twoja jedyna szansa to wygrana w walce największych przegrywów, choć latami udawałeś kozaka
- ban na współprace z normalnymi markami, bo zachowywałeś się latami jak debil
- pośmiewisko, że nie jesteś ojcem swojego dziecka
- jesteś wymoczkiem, najlepszy kumpel śmieje się,
@zeidarusek:Hipokryzja przelała czarę goryczy, on robił z siebie ofiarę w momencie gdy Muranski atakował go ze względu na jego antypolskie wypowiedzi, prawdopodobnie w odwecie bo to Nitro pierwszy go obrażał w necie. Przekręcił słowa Murana i zrobił z siebie ofiarę i jeszcze zwyzywał Boxdela. Ale te rozmowy też były mega slabe i już dawno ktoś powieniem mu to wypomnieć, a on przeprosić gdyby nie te rozmowy możliwe że nigdy nie zdobyłby
No i od tego sa wlasnie freak fighty to nie UFC a kase na frajerach wlasnie tak sie robi


@Odki: Kasę na frajerach to robi FAME na swoich zawodnikach typu Nitro. xD

Nitro za hajs sprzedał swoją godność w ringu, wyszedł na łaka, został wielokrotnie ośmieszony przez Murana, zaczął być memowany, a jego wizerunek kozaka internetowego zmienił się w spłakanego #!$%@?, który próbuje sobie wmówić, że jest kimś, bo "zarobił". Zanim