Wpis z mikrobloga

@muchatse: nie chodzi o klepanie cruda tylko w większości o rzeźbienie gunwa i cudów dla wymysłów klienta gdzie ogranicza Cię technologia/narzędzia i tu zaczynaja się schody
@muchatse: najlepiej robić CRUD tam gdzie biznes sam nie wie co się ma dziać pod spodem. Tam jest zwykle kasa i konkurencja mała, bo przeciętny programista rozkłada ręce, bo jak to tak bez wymagań ma robić? Prawda jest jednak taka, że ten programista jest aspołeczny, nie jest w stanie iść i pogadać z biznesem co oni chcą tak naprawdę no i oczywiście będzie dukał po angielsku przez cały czas nie rozumiejąc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WyjmijKija: albo to biznes nie zrozumie większości z tego, co mówi do nich dev. Nawet maksymalnie upraszczając bo oni przecież nie są techniczni i oburzenie jest bo nie będą zagłębiać się w szczegóły. Jak się dziaduje na BA to potem tak jest.
@WyjmijKija: to po co płacz że musisz gadać z biznesem? xD Zazdro, że dostajesz podwójną pensję za analitykowanie i programowanie. Ja jednak wole dostawać pieniądze za programowanie. Ale co kto lubi.
@eovenn: gdzie masz płacz? Przecież ja pisałem, że w takich sytuacjach zwykle jest spoko kasa pomimo robienia CRUDów. Porobiłbym coś ciekawszego, zresztą nie mówię, że tylko CRUD-y w życiu robiłem, ale też nie mam nie wiadomo jakiego parcia już teraz na szlifowanie skillsetu, więc mi pasuje to co robię, bo w innym układzie dostałbym o wiele mniejszą kasę.