Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej,
Zna ktoś w #krakow jakiś sklep w którym można kupić spodnie ważąc 115 kg. Przyznam szczerze ze wiem ze do najchudszych nie należę ale tez bez przesady ze ważąc 115 kg nie mogę sobie w dwóch galeriach w Krakowie nic kupić z spodni bo nic nie pasuje. W pasie raczej wejdę ale w nogach zawsze jest problem. Spędziłem dzis 3h i nic. Czuje się trochę jak #przegryw ale 115 kg to chyba nie jest znowu jakaś ultra waga aby nie dało się kupić w sklepie ubrań. Pracuje nad sobą ale chciałbym mieć się w co ubrać póki się nie poprawi. Poleci ktoś coś?

#pytanie #moda #nadwaga #waga #ciuchy #modameska

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6369652b96fdba481292967a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: mam podobną wagę i nie polecam C&A - mają same szybko przecierające się gówno. Za to fajne spodnie dresowe kupuję sobie w Pumie, a jeansy w Big Starze (wszystko na promocjach w Factory). Chinosy też można dostać, ale to trzeba łazić po wszystkich bardziej eleganckich sklepach w factory - jednak zawsze jak potrzebowałem, to coś znalazłem w swojej rozmiarówce. Czasami też w peek&cloppenburgu się znajdzie większe i dobrze leżące
  • Odpowiedz