Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dawno nic nie pisałem bo w sumie nie było o czym, czasu na model z różnych powodów było mało, do tego przeniosłem się z warsztatem na inne biurko i tak dalej, zawsze coś. Dorosłość i obowiązki to straszna #!$%@? jest ()

No ale do rzeczy. Zapakowałem już praktycznie wszystko co potrzebne do samolotu i waży on poniżej 210 gramów, czyli jest dobrze ( ͡ ͜ʖ ͡)
Muszę tylko dokleić urwane koło ogonowe i można będzie latać. A kółko się urwało bo powiesiłem za nie model na szafie, co nie było najlepszym rozwiązaniem xD Model postanowił się #!$%@?ć jednak z szafy. Depron nie wytrzymał i wyrwał się kawałek. Zrobiłem wstawkę, wkleiłem wzmocnienia no i zobaczymy co będzie. Dziś mi się już nie chce ale muszę jeszcze wkleić koło z powrotem, jutro.

Zastanawiam się czy nie kupić szpachli akrylowej i w ramach tych 40 gramów zapasu nie wygładzić trochę trochę kadłuba, ale chyba sobie daruję. Dużo paprania a efektu pewnie widać nie będzie. Zrobię może jakieś testy i próbki.

Cały czas mam problem z lotniskiem, bo na to które jeździłem jest strasznie paskudny dojazdem postaci leśnej kamienistej drogi, więc szukam w swojej okolicy czegoś bardziej dostępnego, mam dwie miejscówki póki co upatrzone którym muszę się lepiej przyjrzeć. Cieszy mnie to, że nie muszę szukać miejsca oddalonego od zabudowań o 150, ale jednak wolał bym pierwsze loty robić bez świadków ( ͡ ͜ʖ ͡)

#prostowkretowisko pod tym tagiem zamieszczam moje postępy z prac nad budową modeli latających.

#modelarstwo #rc #zdalniesterowane #majsterkowanie #diy
sins - Dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dawno nic nie pisałem bo w sumie nie było o czym, cza...

źródło: comment_1667851870jOuiLKvSOz3BLsPn6OgtW1.jpg

Pobierz
  • 2