Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy na siłowni w nocy, powiedzmy tak o 1-3 są jacyś ludzie czy z reguły jest pusto? Wiem, że zapewne to zależy od miejsca, więc pytam tylko o wasze doświadczenia z ćwiczeniem o takiej porze.
Pytam, bo jestem zakompleksioną #!$%@?ą z fobią społeczną i nie wyobrażam sobie cwiczyć kiedy ktoś inny jeszcze tam będzie XD Tak, wiem, ja tam nikogo nie interesuje, blablabla
#silownia #mirkokoksy

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6368e6a6b078a9f02301e0ba
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 13
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja uczęszczam w godzinach nocnych, trening zaczynam około 3:30 i u mnie z reguły jest stała ekipa kilku osób, plus pod koniec zaczynają się schodzić "normalni". Co do reszty to Ci podpowiem, że ludzie mają Cię w dupie, o czym się przekonasz. Najwyżej Ci ktoś podpowie jak będzie widział, że sobie zaraz krzywdę zrobisz.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ćwiczę tak w przedziale 3:30 - 9:00, zależy od dnia. W nocy są zawsze te same osoby. Ale zazwyczaj jest ich 4-5 w tym większość na cardio. Na siłowym sporadycznie ktoś się przewija. Dopiero ok. 5-6 rano można spotkać kogoś kto coś dźwiga.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Domyślam się że problem z obecnością innych polega na tym że Cię będą oceniać, naśmiewać się itp, więc chodzi mi o to, że nic takiego nie będzie miało miejsca. Nikt nad Tobą stał nie będzie, za to się płaci, ale mimo wszystko ludzie oczy mają i czasami zdarza im się kogoś zobaczyć. Wówczas jest ryzyko (małe) że ktoś będzie chciał Ci doradzić- co w tym złego?
  • Odpowiedz
PolnyJegomość: >Co do reszty to Ci podpowiem, że ludzie mają Cię w dupie, o czym się przekonasz.
@Beatetris: na mnie dużo ludzi patrzy jak ćwiczę coś ciut mniej standardowego jak martwy na jednej nodze czy stanie na rękach. Raz do mnie podszedł typek jak robiłem Dzień Dobry i powiedział, że takiego przysiadu to jeszcze nie widział i że sobie plecy #!$%@?ę xD.
---

Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz