Wpis z mikrobloga

a skąd mam wiedzieć napisałem tylko, że jak łamał to powinien ponieść karę wg obecnych zasad


@kwaz1: Nie łamał, umieścił w profilu informację o koncie satyrycznym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ziumbalapl: skoro wdrożono zasady, że konto musi mieć napisane "parody" w nazwie, żeby nie było podszywania się, to co cię dziwi, że poszedł ban za podszywanie się?
  • Odpowiedz
skoro wdrożono zasady, że konto musi mieć napisane "parody" w nazwie, żeby nie było podszywania się, to co cię dziwi, że poszedł ban za podszywanie się?


@Shatter: Przecież miało, a mimo to spadł xD
  • Odpowiedz
Konto nie miało informacji o profilu satyrycznym. Dodało tę informację później, wcześniej po prostu się podszywając pod znaną osobę.


@CloudCloud: A to oznacza, że nie ma pełnej wolności słowa - wystarczy byle pretekst zeby kogos usunac ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
A to oznacza, że nie ma pełnej wolności słowa - wystarczy byle pretekst zeby kogos usunac ¯_(ツ)_/¯


@ziumbalapl: Ja się z Tobą zgadzam. Nigdy nie ma wolności słowa i Musk mówiąc o niej, gadał farmazony.
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Wy na lewicy to potraficie robić kurtyzanę z logiki, nie?

Jest różnica między:
- podszywaniem się pod kogoś i sianiem zamętu
a
- wyrażanie swojej opinii, która się komuś nie podoba.

Zablokowanie konta za to pierwsze to po prostu dbanie o porządek, a za to drugie to cenzura i opresyjne działania portalu.

Ale przecież wy na lewicy będziecie teraz udawać idiotów i twierdzić, że nie widzicie różnicy...
  • Odpowiedz
Wy na lewicy to potraficie robić kurtyzanę z logiki, nie?


@Mr--A-Veed: Ja nie popieram lewicy. Pyszny błąd poznawczy już na samym wstępie, mniam.

Zablokowanie konta za to pierwsze to po prostu dbanie o porządek, a za to drugie to cenzura i opresyjne działania portalu.


Pierwsze to usuwanie komedii, choć nie łamie regulaminu, a drugie to w 99.99999999999% przypadków łamanie regulaminu i treści obraźliwe, nieprawdziwe i szkodliwe. Nie ma w obu przypadkach
  • Odpowiedz
Pierwsze to usuwanie komedii, choć nie łamie regulaminu


@ziumbalapl: Naprawdę ciężko mi zrozumieć czemu Ty w to brniesz.

Gość złamał regulamin w sposób ewidentny. Miałeś tu już wrzucane zrzuty z regulaminu. Do tego ten cały h3h3 też chyba nie bardzo ogarnięty jest, bo dodał info o parodii w sekcji "info", jakby to miało wystarczyć, podczas gdy zapisy regulaminu są jasne nawet dla kogoś, kto słabo włada angielskim.

What is required under
  • Odpowiedz
W 100% sie zaliczna na bana.


@Zorak: Jaki punkt regulaminu został złamany? Bo jeśli Twoja pewność wynosi 100%, to musisz mieć dowód.

Nie ma w tym zadnej satyry czy blokady wolnosci slowa.


Jest - konto zostało odpowiednio podpisane, by nie łamało regulaminu, a mimo to zostało zablokowane.
  • Odpowiedz