Wpis z mikrobloga

@DryfWiatrowZachodnich: weź odpisz dlaczego po prostu nie wymienisz tego dysku. Przecież jak wystartujesz z instalką z pendrajwa to ten dysk będzie widoczny. Usuwasz wszystkie partycje jeśli są. Tworzysz nowe. Formatujesz i instalujesz.
@DryfWiatrowZachodnich nie ma partycji żadnych, dlatego go nie widać w eksplorerze. jak chcesz se go pooglądać przed formatem to odpal diskmgmt.msc w "uruchom" (Win+R) i se załóż partycję na nim i dsj jej literę. ale jak zamierzasz zastępować stary dysk, to weź go wymień i instaluj na nim na czysto 10, aktywujesz na kluczu z 7 (chyba że to też pirat). 7 to już zombie jest...
a po #!$%@? podłączasz teraz przez USB


@firyt: pewnie chce sobie sklonować, inaczej nie zrobisz na laptopie niż przez adapter

Choć Win7 nie ma sensu, lepiej dać 10 na czysto xD
te klonowanie to lipa. Próbowałem kilka razy różnymi sposobami i zawsze były problemy z klonami.


@Raie: nie lipa, klonowałem wiele razy dla klientów którzy z jakiegoś powodu (głównie dane firmowe, programy specjalistyczne gdzie musiała być zachowana struktura plików) chcieli tak, a nie czystą instalacje. Da się klonować, jeżeli to tylko zmiana dysku to będzie działać

Natomiast zwyczajnie w świecie nie warto, szczególnie jak mamy niewspieranego już windowsa.
@firyt: @Raie: @Just_Piotrek: @Atreyu: Rany panowie, ilu was ( ͡° ͜ʖ ͡°) Juz odpowiadam

Przede wszystkim ja nie wiem skad to 7 sie wzielo, chyba mialem zacmienie. Mowa o windows 10

Na laptopie jest windows 10 i dysk SSD 512. Windows oryginalny, ale jak kupowalem laptopa byl juz zainstalowany, nie mam plyty do tego. Chca wsadzic w to miejsce SSD 1TB, dlatego chce sklonowac