Wpis z mikrobloga

@kipman1: myśląc w ten sposób, to vetowanie nie ma sensu w obecnej sytuacji. Jak rozdzielą Ążele, to Dejv z Hanką mogą odpaść po jakiejś konkurencji. Z Àżelą są imo zbyt silni.
@Marjaewa: w kontekście przetrwania RR wetowanie pary Dejw-Ążela nie ma sensu.
Zauważ że po RR jak przetrwają to wetujący Miki i Monika mają przeciwko sobie 2 pary - parę Dejwa i parę Ążeli którzy z przyczyn obiektywnych będą trzymać się razem. To jest zły moment na takie zagrywki - dobry by był gdyby było możliwe wyrzucenie z programu w trakcie RR.

@stryjenka - wszystko jest możliwe, ale uczestnicy podejmują decyzje zgodnie
@Marjaewa: faktem jest że "zysk" weta jest bardzo ograniczony - podstawowa kwestia to fakt, że weto utrudnia utrzymanie w programie singielce.
Z racji tego, że możliwości korzystnego wykorzystania weta jest niewiele to jednoznaczny znak, że produkcja będzie mącić i bardzo możliwe że zawetowana osoba będzie mogła się zemścić odchodząc lub wróci do hotelu po RR z jakimś uczestnikiem aby zamącić lub z jakimś prawem zemsty. Czuję że zawetowana osoba będzie miała
@kipman1: może będzie tak jak w 3 edycji - dwa rajskie- jedno normalne a drugie -nie mogą podejść do swoich par z 1 rajskiego i wróci ktoś dla kogoś ważny- w tym wypadku tylko Anastazja była ważna dla Dawida. Kolejna opcja mojego rozkmininania jest taka-że powróci Wentyl- sparuje o sorki „zesparuje” sie z Hanką
@stryjenka: pożyjemy zobaczymy - produkcja ma całą skalę możliwości do wykorzystania

@Amikamamy Immunitet jest na całe RR, zatem Miko jak zawetuje decyzję Ążeli że podchodzi np. do Dave'a to Ążela może podejśc absolutnie do kogo chce innego (z immunitetem).
@kipman1: immuninet tez podlega pod Veto czyli np Ążi podchodzi do Mikiego a ten jej zdejmuje immuninet i podchodzi Monia a Ążi wylatuje, blokada vetem pary AiD chyba za mocne posunięcie jak na MiM, za dużo by sobie nagrabili przed finałem. No i jak Miki by zablokował Ążi podejscie do Dejva, to ona podchodzi do Mikiego z immu i dupa ... myślę, że spróbują to wykorzystać dla odpulenia Hugoliny, zresztą poczekamy
@Szuruburu102: wg mnie jest inaczej - weto blokuje jedynie decyzję o podejściu do kogoś, a nie unieważnia immunitet.
Nawet definicja tego słowa mówi - Weto – prawo wyrażenia sprzeciwu wobec dowolnej decyzji,