Wpis z mikrobloga

@marcel_pijak: bardzo ładna animacja, spoko praca kamery, dużo tych elementów, no ale mi łba nie rwie. Model jest #!$%@? ale shadery sa takie midtierowe, caly feel sceny taki trochę 5 lat wstecz, a te zadrapania na łyżce czy co to jest to troche cringe taki tiling przy takim projekcie. Dużo na bank dłubania ale weż pod uwagę że te elementy nie są animowane każdy z osobna, a raczej większość jest
  • Odpowiedz
@einz: Rozumiem Twój punkt widzenia, bo oceniasz znając się na rzeczy. Ja jednak, jako laik domyślam się ile czasu zajęło modelowanie każdego elementu i to wnioskuję że zgodnego ze specyfikacją producenta a nie widzimisię autora, potem to wszystko połączyć i zanimować. To mi dupę urywa. To że wizualnie jest parę niedociągnięć to wiem, ale ocenił bardziej pod kątem czasochłonności.
  • Odpowiedz
@marcel_pijak:
W kreditsach są 3 osoby, przy czym praca 3d to dwie i nie wymieniają modeling w zakresie pracy. Fajna animacja i tyle, a model mieli najpewniej gotowy. Takie modele i tak najczęściej robią producenci w cad3d sofcie na swoje potrzeby i poźniej udostępniają / leakują czy coś, więc najtrudniejsza część odpadła xd

Miałem przyjemność pracować przy takim projekcie i zdziwiłbyś się wiedząc ile osób w jakim czasie to zrobiło.
  • Odpowiedz