Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wczorajszego wpsiu kol. @Kazach_z_Almaty — no dobra, może ten cały Łupaszka był nieco kontrowersyjny, ale jest wyjątkiem i nie mamy problemu z innymi postaciami. Prawda? Przecież nikt u nas nie czci osób, które zabijały cywili, prawda?

#bekazprawakow #bekaznarodowcow #bekazkonfederacji #neuropa #historia #polska #ciekawostki #ukraina #4konserwy #ostroleka #zolnierzewykleci
M4rcinS - W nawiązaniu do wczorajszego wpsiu kol. @KazachzAlmaty — no dobra, może ten...

źródło: comment_1667762226U4qozSDhZ4Cl7uQghvNwHG.jpg

Pobierz
  • 46
@schweizer: mnie najbardziej rozbawiło jak pod dyskusją o łupaszce autor wpisu stwierdził, że Łupaszko nie miał prawa w taki sposób potraktować Litewskich cywili xdddd, No pewnie, ze nią miał takiego prawa. Tak samo, jak Litwini kolaborujący z Niemcami nie mieli prawa wyrzynać Polaków, najśmieszniejsze jest to, ze Polacy kilka krotnie prosili Litwinów żeby zaprzestali atakować Polaków i nic sobie z tego nie zrobili. Dopiero po rajdach na Litewskie wsie ataki ustały
@M4rcinS: jak się ustosunkujesz do zrzucenia bomby atomowej na Hiroszimę i Nagasaki? Amerykanie to tacy sami zbrodniarze, jak Japończycy czy Niemcy w czasie II wojny światowej? Czy może, gdyby Niemcy nie rozpętały wojny to nie trzeba byłoby zrzucać bomb atomowych i zabijać cywili?
@M4rcinS: ilość fikołków, które robicie żeby wybielić kult Bandery jest zdumiewający, szukacie na siłę polskich odpowiedników, napluć na was to zmarnować ślinę


@Godir17: Nigdzie nic takiego nie robiłem, niestety, zostajesz wykluczony z dalszej dyskusji, bo zarzucasz mi coś, czego nie zrobiłem i piszesz nie na temat.
@Godir17: przejrzyj mordo ten wczorajszy wątek xdd. Tam jeden gość nie porównał Bandery do Łupaszko tylko wprost napisał, że Łupaszko był większym zbrodniarzem xd. Drugi pajac porównał Dmowskiego do Szuchewycza xd. W tym tempie to nasze dzieci i wnuki będą przepraszać banderowców za Wołyń a nie odwrotnie, tak, jak ma to obecnie miejsce z pewnym narodem wybranym.