Wpis z mikrobloga

ani razu moj ojciec nie powiedział do mnie " synu" czy coś takiego . zwykle to zdrobnienie mojego imienia mimo ze mam 24 lata xD


@NaczelnyAgnostyk: W sensie, że jak masz na imię np. Michał, to mówi Michaś, mimo że jesteś dobrosłym facetem? całkiem kochane
  • Odpowiedz
ani razu moj ojciec nie powiedział do mnie " synu" czy coś takiego . zwykle to zdrobnienie mojego imienia mimo ze mam 24 lata xD


@NaczelnyAgnostyk: mam z braciakiem identyczne z naszymi rodzicami. Fajnie mieć rodziców, którzy nawet w ten sposób pokazują, że nas kochają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ROCCO1: jakoś jak byłem koło 11 lvlu to zapukały do mnie dwie koleżanki z klasy (w tym jedna crush) i chciały zapytać czy wychodzę na dwór i otworzył im mój stary w stroju pic rel XDD zgadnijcie z kogo później była beka w szkole xd
  • Odpowiedz
@NaczelnyAgnostyk

ani razu moj ojciec nie powiedział do mnie " synu" czy coś takiego . zwykle to zdrobnienie mojego imienia mimo ze mam 24 lata xD


To fajnie masz bo mój nigdy nie pamięta jak się nazywam bo jestem ostatnim z czwórki jego dzieci, woła mnie imionami rodzeństwa czyli Michał lub Rafał a czasem...

  • Odpowiedz