Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziękuję za to, że ten portal istnieje. Zawsze, gdy chcę znaleźć jakieś sprawdzone informacje, poszukać opinii specjalistów czy wiedzieć, co się dzieje na świecie, szukam w Google i dopisuję na koniec site:wykop.pl. Wtedy widzę tylko wyniki z Wykopu. Nigdy się nie zawiodłem. W porównaniu do gówno-artykułów na Onetach, Interiach i innych WP czy medonetach, a w szczególności w stosunku do komentarzy na tamtych portalach, na Wykopie widać ogromną przepaść intelektualną. Nawet najmniej poradnie napisany komentarz na Wykopie będzie bardziej szanował ortografię, logikę i zdrowy rozsądek, niż cokolwiek napisanego na innych gówno-portalach. Wykop to takie miejsce, które wzięło najlepsze cechy specjalistycznych forów dyskusyjnych z lat 90. i 2000., i dostarczyło je pod strzechy każdego mirkującego. Gdy czytam coś na innych portalach to wiem, że to albo kłamstwo, albo sponsorowany tekst nie mający nic wspólnego z prawdą, albo stek bzdur napisany przez jakiegoś redaktora-stażystę, który nie ma pojęcia o czym pisze. Gdy czytam komentarze na tamtych stronach, widzę zazwyczaj nielogiczny, pełny błędów słowotok. A gdy czytam coś na Wykopie to wiem, że to prawda, słowa pasjonatów, osób, które wiedzą o czym mówią. Wiem, że nigdzie indziej nie spotkam tylu kulturalnych i wykształconych ludzi. Dziękuję Wam za to jeszcze raz.
A gdy chcę poszukać czegoś po angielsku, moim źródłem informacji jest zawsze Reddit.
#wykop #mikroblog #przemyslenia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6367b5f3768f2f483ae49b8c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 3