Wpis z mikrobloga

  • 8
Co wy z tym DPS?
Knur aż taki nieporadny nie jest by miał tam trafić i nikt go tam nie umieści.
Wystarczy że przegonią te hieny żerujące na knurze z rudym na czele i skończą się problemy. Knur będzie po zupki do Mops biegał, opłaca mu prąd.

#kononowicz
  • 10
  • Odpowiedz
Knur aż taki nieporadny


@Sprunk: nie chodzi o nieporadność tylko o całokształt, instytucjom jako takim niekoniecznie może zależeć żeby go zamknąć ale jak zapadnie decyzja polityczna w tej sprawie to pozamiatane i nie bedą sie z nim cackać
  • Odpowiedz
@lechulechu: To prawda. Calkiem inaczej teraz jest. Zreszta bankowo tyran nawet lekow na glowe nie wykupował dla brata, a rentke aresztowal. Chodzilo mi bardziej o to, ze nie trzeba byc super chorym fizycznie czasem, zeby cie ugoscili, a ze jest mnostwo ludzi, ktorzy sie tam nadaja i chca tam byc, a nie ma miejsc to juz inna sprawa. Jakos sobie tego nie wyobrazam. Jakby sad chcial go zamknac, to ja
  • Odpowiedz
@Sprunk: no Nie wiem Czy nie poradny. Koleś z gór okrada chlopa z tysiecy zł miesiecznie + okoloczne kanały. I wmowil upośledzonej osobie ze 400zl miesiecznie jest ok. Uposledzona osoba nie ma pojecia o skali zlodziejskiego procederu I sklai zarobkow na nim. Nieporarnosc NIE OZNACZA TYLKO NIEPORARNOSCI FIZYCZNEJ ALE I UMYSLOWEJ PRZYPOMINAM.
  • Odpowiedz
@Sprunk: ... wątek o DPSie pojawia sie na tagu tyle razy, ile barnej miał definitywnych końców z jutubą...

To jest juz mem...

Ale wyjaśniam.
Nie, brotozałr defekacyjny nie trafi w najbliższym czasie do domku pomocy. Obojetne co #!$%@?ą jedni jak
  • Odpowiedz