Wpis z mikrobloga

Mirki,

Pytanko, podczas wjazdu na piaszczysty parking okazało się że za krawężnikiem wymyło piach i powstała spora różnica poziomów. Auto niestety mocno łupnęło spodem o krawężnik i to pomimo małej prędkości. Po oględzinach nie zauważyłem żadnych uszkodzeń na podwoziu. Niestety dziś zaobserwowałem że podczas jazdy prosto mam delikatnie odchyloną kierownicę na lewo. Jak puszczę ją to auto śmiga prosto i jest ok - z tym że kierownica nie jest idealnie poziomo. Natomiast jeśli ją wyprostuję na idealnie poziomo (o te 2-3mm) to auto ściąga na prawo. Jak puszczę to ustawia się na wprost i trzyma tor jazdy no ale kierownica nie jest idealnie w poziomym ustawieniu.
Pytanie - jak się domyślam trzeba by podjechać do ASO i poprosić o ustawienie zbieżności? Czy może być coś groźniejszego? Łupnięcie było konkretne tym spodem bo tam nagle zabrakło gruntu po czym koła wróciły na normalny poziom.

#motoryzacja #samochody
  • 24
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szczurek_87: może dopiero po tej akcji zacząłeś szukać dziury w całym i może to już było wcześniej? Pojedź do ASO że coś jest nie tak, nie mów w co i że w cokolwiek uderzyłeś i może na gwarancji zrobią zbieżność czy coś.
  • Odpowiedz