Wpis z mikrobloga

#perfumy #150perfum

Szokująco mi się gust zmienił przez te parę lat. Na dziś najlepsze perfumy jakie poznałem to chyba Lalique Hommage à l'Homme. Na drugim miejscu Prada Amber Pour Homme ale ona zawsze była w top. Pisząc recenzje prawię 4 lata temu Lalique dostał tylko 6,5/10. Dziś uważam je za dzieło sztuki a od tego czasu przewąchalem z tryliard perfum.

https://www.wykop.pl/wpis/37410221/150perfum-perfumy-73-150-lalique-hommage-a-l-homme/
  • 26
@dr_love: nie wąchałem jeszcze słabego zapachu męskiego od Lalique, ale to chyba dlatego, że większość rzeczy zrobiła Pani Lorson, której zapachy mi mocno podchodzą. Ten Hommage to akurat inny perfumiarz, ale starczy sobie rzucić okiem, że jest in-housem Hermesa i w portfolio ma takie rzeczy jak Si, Eau Givree czy Intense Veriver oraz większość Jo Malone. Nie ma przypadków.
@dr_love mnie to dziwi że tak wolno to ewoluuje. Ja w ostatnim czasie jeżdżę w delegację w cyklach 2-3 miesiące wyjazd i po każdym powrocie całkowicie inaczej patrzę na większość perfum w swojej kolekcji do tego stopnia, że zawsze biorę 2-3 zapachy które aktualnie są poza topką na wyjazd, bo nigdy nie wiem kiedy się przełamię. Dziś na przykład użyłem Kourosa Body, będąc w połowie odlewki 10ml i po raz pierwszy od
@dr_love: Mam prawie pełną prade amber i ciężko mi jednoznacznie określić ten zapach i mój stosunek do niego. Bywa, że w wysokich temperaturach mnie od tego mydła mdli, czasem siedzi idealnie i otula fancy czystą aurą ale jeszcze nie testowałem późną jesienią/zimą a coś czuję, że wtedy sie bardziej polubimy. Jak narazie nie sięgam zbyt często choć nie wykluczam, że kiedyś się pozbędę flakonu na rzecz innego bardziej przystępnego mydelka od