Wpis z mikrobloga

703.7 - 3.7 = 700

Dopiero po tym, jak poszedłem biegać o 1 w nocy, mimo że muszę wstać o 6, zrozumiałem jak bardzo jestem #!$%@?. Jakoś miesiąc nie biegałem (najpierw lekka kontuzja, potem święta, sylwester, a ostatnie parę dni to wymówki :D), więc moje nogi płaczą z bólu, ale wiecie co? Czuję się zajebiście. Jestem zajebisty. Wiem, że jestem, i to, że zaraz każecie mi usunąć konto niczego nie zmieni :D Brakowało mi czegoś takiego, jakiegoś przełamania monotonii, bo ostatnio byłem po prostu wrakiem człowieka, totalny brak chęci do życia. Teraz jakoś czuję że będzie dobrze. Musi być, nie?

Wrzucam Natashę, bo mi tematycznie pasuje do wpisu :D

The rest is still unwritten.

PS. Nie jestem pewien dystansu, bo biegałem po osiedlu co chwila zmieniając trasę, i nie wiem do końca którędy biegłem :v Endo nie mam, zawsze zliczam dystanse z google maps, teraz wyszło mi coś pomiędzy 3.5 a 4, więc wpisałem 3.7, żeby było równo 700 :D

#sztafeta #przemyslenia i w sumie #jestok
S.....k - 703.7 - 3.7 = 700

Dopiero po tym, jak poszedłem biegać o 1 w nocy, mimo że...
  • 1
@Stunek: jak zalogujesz się na stronie endo masz tam opcję tworzenia trasy biegu i tam na podstawie punktów które oznaczysz na mapie oblicza ci odległość . Liczy lepiej niż googlemap bo liczy co zaznaczysz a nie ronda itp.