Wpis z mikrobloga

Kojarzy ktoś Cool Water Wave, Cool Water Aquaman Collector? Szukam wodnych, świeżych perfum. Lubię te nuty nawet zimą, problem leży tylko w parametrach, ale to tanie rzeczy także można się nimi solidniej zlać. Cool Water Intense ma podobno super parametry, ale chyba ani to świeże ani wodne. Zastanawiałem się jeszcze nad Abercrombie First Instinct. Ktoś coś?
#perfumy
  • 6
@corvvus: dla mnie jedne z lepszych morskich perfum poza wspomnianym powyżej kenzo homme edp to Rammstein Seemann Intense, D&G light blue eau intense pour homme, Rem homme, AdP Sail i Missoni Wave
@corvvus ja sobie kupiłem Cool Water Wave na tegoroczne lato, obecnie z butelki 200ml zostalo mi jakies 50ml. Sam zapach to taki lekki vibe zwyklego Cool Watera i lekka slodycz, raczej tych wodnych nut nie czuć. Ogólnie bardzo bezpieczny zapach, ale projekcja, czy trwalosc nie powalają i dość szybko robi sie bliskoskorny, takie naciagane 7/10.
@corvvus Aquaman słodszy i trwalszy od Wave, bez tej nuty proszku do prania Street Fighter taki sam ale jeszcze słodszy. Intense zupełnie inny ale parametry też dobre. Caribbean Summer i Summer Seas używam gdy chcę więcej cytrusowej świeżości z nutką bazylii.
Podstawowy Cool Water edt jest chyba najmniej ciekawy.