Wpis z mikrobloga

@printHelloWorld: bo na ogrodzeniu jasnionki jest jak byk nie fotografować i masa info co za to grodzi na tabliczkach odkąd są tam Amerykanie... Ten głupek wrzucił foto teraz tylko czekać aż ktoś go podkabluje
  • Odpowiedz
@EarpMIToR: no ok zwracam honor a teraz jedz na jasionkę znaparatem i stan przy ogrodzeniu... Skąd miałem wiedzieć że to officalne zdjęcie. Ogólnie mocno ścigają za zdjęcia lotniska jak to officjal to sorry zwracam honor
  • Odpowiedz
@Fromsky: co ty synek pie***isz ? Komu podklabluje gdzie i z kim ty zyjesz ? Co kacapy moga zrobic panstwu w sojuszu nato skoro jakiegos #!$%@? nie moga zdobyc od lipca ?

Moze obawiasz sie popagandy tak ? Propaganda kraju gdzie luksusem jest miec kibel w domu musi byc straszna, otworz slepia i swoj rozum bo w tyle zostales dużo...
  • Odpowiedz
@EbonitowyBogdan: Jak na plocie jednostki wojskowej wywiesza tabliczke „zakaz patrzenia” to bedziesz odwracal zwrok xd? I co myslisz ze brak tych zdjec jakos pomaga w ochronie tego lotniska? Przeciez oni te efektory specjalnie ustawili na wzgorzu zeby wszyscy je widzieli. To takie prezenie miesni przed wrogiem.
  • Odpowiedz
@EarpMIToR: Gownoburza o zdjęcie. A ja dodam jako ciekawostkę, ze Jasionka w Rzeszowie jest teraz na pierwszym miejscu najlepiej strzeżonych miejsc w całej Europie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Stanley666: zwroku nie, wzrok może i odwrócę. Myślę, że im mniej informacji, zdjęć i filmów tym bezpieczniej.
Ale po tekście z "podstawa prawna" wiem, że mam do czynienia z kimś o IQ pantofelka i nie wchodzę z Tobą w jakąkolwiek polemikę.
  • Odpowiedz