Wpis z mikrobloga

@saakaszi: Nie no #!$%@?, ja was blagam. Tak jak nienawidze tej partii i orlenu tak w tym przypadku #!$%@? glupoty. To ich prywatny majatek, niech robia z nim co chca. Z takim mysleniem powinniscie rozliczac z kazdej zlotowki wszystkich politykow, kazdego czlonka zarzadu i rad nadzorczych w spolkach panstwowych. Ja sie nie zgadzam na to, zeby kupowali alkohol, i co teraz?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 60
@bartek555: To był prywatny majątek ale pochodził z podatków. Czyli pośrednio ktoś użył pieniędzy podatników (wszystkich, nie tylko sympatyków partii), żeby promować jedyną słuszną opcje.
Nie widzisz do jakich to może prowadzić nadużyć? "Nie nadajesz się do tej pracy, ale jak połowę pensji będziesz wpłacał na nasze kampanie to masz te robotę". To były zwykle łapówki, a to przestępstwo
@saakaszi ale ja z tego rozumiem, że Orlen chce bronić swojego dobrego imienia (xD), a nie reprezentować swoich menedżerów.

Osoby prawne też mają "dobra osobiste" więc po prostu nie zrozumiałeś tego wpisu.
@zpue: Jak sad przyznaje racje komus z partii ktorej nie lubisz to tez uwazasz, ze jest niesprawiedliwy? Ta slepa nienawisc nigdzie cie nie zaprowadzi. Widze, ze przerasta to twoje mozliwosci intelektualne, ze mozna kogos nie lubic, ale byc w stosunku do niego sprawiedliwym.