Wpis z mikrobloga

Ma ktoś wiedzę z zakresu hormonów? Mam niskie libido od 2 lat. Wszystkie badania na tarczyce, wątrobę, morfologia porobione. Odwiedzone kilku lekarzy w tym kardiolog, urolog, seksuolog i endokrynolog.
Testosteron wolny i zwykły wysoki, ponad normę.
Teraz widzę w zalecanych badaniach od endokrynologa żebym zrobił hsbg.
Czy jeśli testosteron jest w normie to hsbg może wyjść podwyzszony? Bo zastanawiam się czy zrobić to badanie. A to jedno z ostatnich jakie mi zostało. Były grane w moim życiu różne uzywki i podejrzewam, że mogły coś namieszać.
Dostałem jeszcze badanie na hydroksyprogesteron.
#medycyna #hormony #zdrowie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Neandertalis Postępuj zgodnie z zaleceniami lekarzy, nie randomow z wykopu którzy już tu nie raz popisali się swoją wiedzą medyczna, na temat endokrynologii w szczególności.
  • Odpowiedz
hsbg


@Neandertalis: estradiol, prolaktyna, z hormonów. A jeśli chodzi o używki to wiesz może rozregulowałeś sobie układ współczulny i przywspółczulny ale nie wiem jakie badania na to. Jak masz dużo teścia i nie brałeś sterydów i nie jesteś tłusty to wątpię żeby były to hormony. Obstawiałbym układ nerwowy. A urolog robił ci doppler prącia z papaweryną?i badał mięśnie dna miednicy?
  • Odpowiedz
@karpiniusz: nie czytałem jeszcze o tym, zaraz dowiem się cos więcej.

@Wjolka szczerze to najwięcej pomocy uzyskałem z internetu. Lekarze po dwóch wizytach rozkładają ręce. Zapisują mi viagre albo zamienniki i radź sobie człowieku. Wypisali mi jakie badania mam zrobic i oni juz swoją robote odwalili. Od każdego słyszę To samo. Jedynie seksuolog próbował coś pomóc, ale wiadomo jak wpada 200zl za wizytę to będzie to ciągnął. Później gadał mi takie kocopoly, ze musiałem go zmienić i trafiłem na kolejnego, który też leciał schematem.
Jedynie na kardiologa trafiłem dobrego. Widać było, że lekarz z powołania.
Chodziłem nawet na akupunkturę i
  • Odpowiedz
  • 0
@Neandertalis

ale wiadomo jak wpada 200zl za wizytę to będzie to ciągnął. Później gadał mi takie kocopoly, ze musiałem go zmienić i trafiłem na kolejnego, który też leciał schematem.


Myślę że jedyne co ci pozostaje to pomoc samemu sobie - nie ma na Ciebie wystarczająco mądrych specjalistów.
  • Odpowiedz
@Partu: a co do ukladu wspolczolnego i przywspolczolnego to uswiadomil mnie jeden fizjoterapeuta. Gosciu jest dobry. Na poczatku skierowal mnie tam urolog, bo stwierdzil, ze moge miec problemy z kregoslupem i jakis nerw erekcyjny moze byc ucisniety. Fizjo obejrzal i stwierdzil, ze to nie to, ale najprawdopodobniej w jakimś sensie psychika. Poopowiadal mi co nie co i zaproponowal pojscie do psychiatry. Psychiatra dal mi parosektyne i wtedy poczulem, ze mam
  • Odpowiedz
@Neandertalis:czyli coś z neuroprzekaźnikami czasem tak jest ze bierzesz lek i musisz zmienić na inny, albo dawkę, każdy jest inny. ja miałem bezsenność taką że wieszać się chciałem(leczyłem się bez skutku u różnych) i już sobie sznur zawiązałem i poszedłem do psychiatry prywatnie tak na pałe bo i tak nie wierzyłem że mi pomoże a jednak dziś spałem sobie 10 godzin ciągiem.po prostu polecam ci iść w stronę układu nerwowego,
  • Odpowiedz