Wpis z mikrobloga

Mamy rekord!

Na zdjęciu Roman Dimidenkov Aleksandrowicz (Димиденков Роман Александрович), urodził się 9 maja 1995 roku. Pochodzi z Wielkich Łuków w obwodzie pskowskim.

I teraz uwaga, od momentu wylądowania na Ukrainie do momentu złapania i ujęcia go, minęła zaledwie 1 godzina i 30 minut.

#ukraina #rosja #wojna
Pobierz barnej_zz - Mamy rekord!

Na zdjęciu Roman Dimidenkov Aleksandrowicz (Димиденков Ро...
źródło: comment_1667646958LaoaFSJtcbwQ0gvbQMPsVW.jpg
  • 58
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@seman2zajety kompletnie nie jest mi zal tych ludzi. Wiedzieli co robi putin od wielu lat, mogli naprawde wiele zdzialac gdyby razem jako spoleczenstwo chcieli cos zmienic. Ale mieli wszystko w dupie.

Nie zal mi tych ludzi wysylanych na front. Zawsze sobie przypominam o tych ludziach, bezbronnych cywilach ktorzy zostali zamordowani przez takich jak on

@Xolan: takie trochę #!$%@?, my też widzimy go od lat robić PiS, i co? I gówno
@seman2zajety:

warto dodać, że pracował jako przedstawiciel handlowy i sprzedawał sprzęt RTV/AGD, ale z powodu sankcji słabo szła sprzedaż i iecszlo za bardzo zarobic. Dlatego zmienil prace i pracował w fabryce, co robi akumulatory. Tam przyszło wezwanie do woja, więc uciekł na wieś, ale jak szedł do sklepu na drugi dzień to go zgarnęli ( ͡° ʖ̯ ͡°)


no i tak trzeba żyć, brawo dla tego pana
@Xolan:

kompletnie nie jest mi zal tych ludzi. Wiedzieli co robi putin od wielu lat, mogli naprawde wiele zdzialac gdyby razem jako spoleczenstwo chcieli cos zmienic. Ale mieli wszystko w dupie.


kompletnie nie jest mi zal tych Polakow. Wiedzieli co robi kaczynski od wielu lat, mogli naprawde wiele zdzialac gdyby razem jako spoleczenstwo chcieli cos zmienic. Ale mieli wszystko w dupie.

Polacy nie protestują nawet jak mogą, jak KOD protestował to
a co takiego robił Putin, standard życia przeciętnego Rosjanina zwiększył się kilkukrotnie przez ostatnie 22 lata


@Godir17: Wow, kraj się mimo wszystko rozwija. A to że w tym samym czacie inne post komunistyczne kraje rozwinęły się kilkukrotnie lepiej to pominiesz? To że Rosja się trochę rozwinęła, i ze skrajnej biedy jest tylko biedna i zaniedbana, to załuga tego że #!$%@? ludzie chodzą do pracy i wykonują to minimum. Jeszcze czego żeby