Wpis z mikrobloga

@mr_abcd: Zaproszenia są wyłączone.
Jedynie ktoś kto wcześniej założył dwa konta, mógłby Ci jedno dać/sprzedać ale mało kto ma tam dwa konta.
A przydaje się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@puniek: To możesz zrobić biznes i odsprzedać jedno konto koledze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz to najlepszy biznes jak nie ma zaproszeń.

A tak wgl to nie wiem czy nie są te konta podpięte pod jedno IP (logiczne) bo jak napisałem zapytanie na czacie z konta 1 to potem na koncie 2 miałem identyczną historie czatu.
Niby nie powinno to przeszkadzać bo wysyłasz tylko numer transakcji i
@iquiet: nie odsprzedam konta bo mam wykupiony pakiet, a co do historii to nikt nie będzie widział co piszesz, bo np piszesz z pc n typem wchodzisz z telefonu na te same i nic nie widać co się pisało
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@puniek: To możesz zrobić biznes i odsprzedać jedno konto koledze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz to najlepszy biznes jak nie ma zaproszeń.


A tak wgl to nie wiem czy nie są te konta podpięte pod jedno IP (logiczne) bo jak napisałem zapytanie na czacie z konta 1 to potem na koncie 2 miałem identyczną historie czatu.

Niby nie powinno to przeszkadzać bo wysyłasz tylko numer transakcji i
@pras_pp: no to właśnie mówię że piszesz z pc z przeglądarki z kilku kont i chat masz ten sam wszystkie wiadomości widać, wejdziesz z telefonu na te same konto i już tego czatu nie masz
@ojciec: to może zle zrozumiał, koleś ma kupione 2 listy jedna na 2tv Pl, i jedna na 2tv z xxx i tak korzysta już od dłuższego czasu, tylko że listę kupuje co miesiąc