Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy FAKT że jak danej dziewczynie powiedziałem po 20 latach że "jakiekolwiek decyzje w życiu podejmujemy to musimy z tym żyć, musimy iść do przodu a nie patrzeć wstecz". Chciałem jej wybić z głowy (podchody jakie do mnie robiła po 20 latach). Powiedziałem również że jej nie obserwuję. I pięknie przeprosiłem. Jest powodem żeby mnie ta kobieta znienawidziła?
Mam żonę moją miłość życia, jest mi z nią dobrze.

@dziewczyna którą odtrąciłem jako że nie szukam wrażeń od tamtej pory nie odpowiada mi na zwykłe dzień dobry. Ba nawet odwraca głowę żeby mnie nie widzieć..
@@Czy ja waszym zdaniem przesadziłem? Bo nie miałem intencji nikogo ranić tylko wyznaczyć granice. Dbam o żonę a nie kobietę którą poznałem lata temu... i która mnie odtrąciła "bo nie miałem firmy" i wyszła za dyrektora z doktroratem i firmą :)

@ czy waszym zdaniem jej zachowanie to przegięcie pały? Powinienem reagować czy zrobić to samo co ona okazać jej zerowy szacunek? Co robić z taką toksyczną babą?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63656c59c8f06a7cac345441
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
Co Ciebie obchodzi jakaś randomówa? Masz przecież żonę. Zakładam, że to po prostu tania manipulacja z jej strony i chęć podbicia sobie ego tym, że będziesz o nią zabiegał (jak widać ma rację). Weź zimny, prysznic, idź z żoną na randkę i zapomnij o jakimś tymczasowym różowym pasku.

Jak Ci to pomoże to poblokuj ją wszędzie, może pomóc.
OP: Nie ma opcji żebym popisał się głupotą i zrujnował swój szczęśliwy związek, Dlatego nie czaję co ta kobieta chce tym osiągnąć. Tym czyli ostentacyjnym odwracaniem głowy i brakiem szacunku do mojej osoby. Mogę odpowiedzieć tym samym ale dla mnie to dziecinada...
To kobieta z rozbitej rodziny wychowywana przez babcię, nienawidząca swojej matki za zdradę i rozpad związku, obecnie i poważnie chora -- wydawałoby się że czas zmądrzeć a nie szukać