via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Moim zdaniem mimo wyniku i tak nie zagraliśmy jakoś fatalnie, w drugiej połowie parę fajnych akcji przeprowadziliśmy, niestety zabrakło wykończenia lub obrona Kalisza dobrze broniła. Szkoda, że nie udało się wbić na te 2:1, mecz by się może inaczej potoczył. I tak mając te 16(?) meczów z rzędu bez porażki kiedyś trzeba było się #!$%@?ć, więc nie zdziwiło mnie, że to akurat Kalisz był, imho we wszystkich poprzednich meczach to właśnie oni byli najcięższymi rywalami dla nas, o czym świadczy wynik 3:2.
Za tydzień pokonać Siedlce na zakończenie roku i kupować napastnika plus 2-3 grajków z pola.
#poloniawarszawa
  • 3
@yourgrandma: moim zdaniem nasi grali po prostu słabo. Do drugiej bramki KKS był o klasę lepszy w pressingu, zabierali nam piłkę na naszej połowie. Z kolei po drugiej bramce oddali naszym piłkę tylko po to, aby spokojnie kontrolować przebieg spotkania. I faktycznie przez te 70+ minut bycia przy piłce nasi nie stworzyli praktycznie żadnej dogodnej sytuacji. Gol z kontry pod koniec meczu tylko podkreślił tą kontrolę KKSu.