Wpis z mikrobloga

@stanley___: Jak najbardziej. W zeszłym roku byłem w tym terminie na Cyprze i moczyłem dupsko, aż miło. Ale prócz kąpielówek, weź ciepłe ciuchy, bo po zachodzie słońca robi się momentalnie turbo zimno.
  • Odpowiedz
@stanley___: Mogę polecić wycieczkę, o której pisałem na blogu, ale nie wiem czy będziesz miał czas -> https://80dni.pl/piesza-wycieczka-wybrzezem-cape-greco/

W samej Larnace zdecydowanie polecam nad słone jezioro się udać, może uda Ci się flamingi zobaczyć. Meczet nad jeziorem też warto odwiedzić. W centrum cerkiew św. Łazarza. Jeśli chodzi o jedzenie to polecam Souvlaki.gr – bardzo smaczne jedzenie w niskich cenach.

Ogólnie bardzo mi się podobało w Larnace, mniej popularne wśród turystów
  • Odpowiedz
@AvantaR: Teraz już nie wiem jak zorganizować sobie tę wycieczkę ;) Ląduje w larnace o 21.20 a więc przespać muszę się tutaj. Następnie planowałem z samego rana jechać autobusem do Pafos i zatrzymać się na dwie noce (sporo zabytków które mnie interesują) a czwartego dnia z rana powrót do Larnaki, szybkie zwiedzanie i po 16 na lotnisko. Chciałem już rezerwować wszystkie noclegi ale teraz pomyślałem że ogarnę tylko na pierwszą
  • Odpowiedz
@stanley___: Nie wiem czy zjesz tam śniadanie szczerze mówiąc, ale zaraz obok Łazarza jest fajna piekarnia – mają dobre śniadaniowe wypieki i smaczną kawę :)

Udanego wyjazdu :)
  • Odpowiedz