Wpis z mikrobloga

Zna ktoś z Was i poleca jakieś sztuki walki, na które wejdę w #trojmiasto a najlepiej w #gdansk w okolicach Wrzeszcza, Zaspy, Przymorza z kartą #multisport?

Zależy mi na tym, żeby były grupy początkujące i żebym mógł się coś nauczyc, a nie tylko wyłapał w zęby ( ͡° ͜ʖ ͡°). Interesuje mnie boks, bjj, MMA, kickobxing (fajnie byłoby jakby były jeszcze na miejscu rękawice jeżeli chodzi o sporty uderzane).

Słyszałem pozytywne opinie o Forfit Zaspa, ale chyba już nie są dostępni na multisporta. #boks
  • 12
  • Odpowiedz
Zależy mi na tym, żeby były grupy początkujące i żebym mógł się coś nauczyc, a nie tylko wyłapał w zęby ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Swego czasu można było za darmo poćwiczyć w Nowym Porcie lub Brzeźnie wieczorami, ale to chyba nieaktualne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dawul: Forfit Zaspa z tego co mi się wydaje po prostu zmienił nazwę, teraz funkcjonują jako Crosscore Fight Gym. Za dużo o zajęciach nie powiem, bo bywałem tam kilka lat temu.

Na Złomiarzu akurat podejście do początkujących na bjj uważam za bardzo dobre, zarówno gi i no-gi, wszystkie techniki są dokładnie tłumaczone, nawet w trakcie ćwiczeń zawsze można złapać trenera żeby coś objaśnił. I to mówię o grupie początkującej, na której
  • Odpowiedz