Wpis z mikrobloga

Powiem że koniec edycji a jedyne osoby które w miarę lubię to nowa Gabi, Monika i może trochę El Presidente. Całej reszty praktycznie nie trawie. Zachwytów nad Mareczkiem nigdy nie zrozumiem bo to beton i męski szowinista, nawet para z fajna Gabi go nie ratuje. Mam nadzieję że w tym sezonie kula poleci.
#hotelparadise
  • 9
  • Odpowiedz
@Dewasta: no El Presidente lubię tak tylko trochę a Dawida tak tyci tyci bo mam wrażenie że jednak jest w miarę spoko człowiek ale coś mi się tam nie podobało w jego zachowaniu. Ogólnie chyba jeszcze nigdy wcześniej nie było tak żebym nie kibicowała chociaż trochę żadnej parze. Niech wygra Monika albo Gabi i niech kula leci.
  • Odpowiedz
@Lolek1011: Większość mojej sympatii do Dawida jest ulokowana w misiu Freddiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym ma w sobie jakąś taką łagodność która przy Anastazji przechodziła w rozmemłanie i działała mi na nerwy. Teraz jest ok.
El Prezydente zbiera u mnie jednocześnie plusy i minusy. Z jednej podrywał Hankę, ale też zamiatał hotel. Zwracam uwagę na takie rzeczy więc dla mnie to takie małe "redeeming quality".
  • Odpowiedz
@Dewasta: gdzie jest misio Freddy ja się pytam?
Gdzie jego dziewicze konto i e’mail? Tez pytam?

Misio ze Szwecji rozpoczyna przygodę akurat z PL?
Spoko

Misio nie ma swojego konta na IG, ani innego konta w SM? Tez spoko

Dziękuję i dobranoc …. Misie lubią dzieci … dzieci lubią misie ((oo))
  • Odpowiedz