Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś jeszcze przewalał się i testował różne aplikacje do pedałowania w domu, to mogę polecić Wahoo Systm. Co prawda nie pojedziesz na meeting Zwift Polska, ale w trakcie treningu można oglądać dokumenty z biblioteki Wahoo i czegoś się ciekawego dowiedzieć. Plus można sobie jeszcze Yoge machnąć.
Jest 14dniowy trial, więc sprawdźcie sobie, a chyba w gratisie jest jeszcze Wahoo RGT.

#szosa #rower #wahoo
  • 4
@veracholera: ja się właśnie przewalam bo się nie mogę zalogować do Tacx z jakiegoś powodu. Padło na TrainerDay na telefonie ale docelowo potrzebuję czegoś na pc. Szukam programu bez zbędnego, jeżdżącego awatara ale po sukcesie Zwifta widzę, że to nisza. Problemem też jest subskrypcja bo usd...
Jest 14dniowy trial, więc sprawdźcie sobie, a chyba w gratisie jest jeszcze Wahoo RGT.


@veracholera: W tamtym roku byłem miętki i jeździłem na trenażerze to właśnie SYSTM mi najbardziej podpasował. Nie ma takich głupich planów treningowych jak zwift a na przykład takie rzeczy jak odwzorowanie jazdy w ucieczce wyścigu wraz z kamerą kolarza którego naśladujemy jest mega fajne. No ale minus jest taki że jest dość mały katalog tych treningów więc