Wpis z mikrobloga

#przegryw #motoryzacja

Jak nie nienawidzę dróg wojewódzkich.
Wąska droga po jednym pasie w każdą stronę z ograniczeniem do 90km/h a i tak każdy jeździ grupo ponad to..
Wystarczy, że jakiś kierowca ciężarówki zaśnie i cie nie ma.

Od 5 lat mam prawo jazdy i dalej nie jestem w stanie wjechać na taką drogę. Wszędzie muszę jeździć przez wsie albo płacić za autostrady.
xmadesio - #przegryw #motoryzacja

Jak nie nienawidzę dróg wojewódzkich.
Wąska droga ...

źródło: comment_1667481295cHzlqMughItz9Dlqu5EZGP.jpg

Pobierz
  • 20
@xmadesio: @Soothsayer: najprzyjemniejsza kategoria dróg do jazdy - na autostradach jest pełno chamstwa i januszy, którzy umieją jeździć tylko prosto, więc będą dzidować lewym pasem ile się da albo będą mrugać długimi z kilometra.

Na DW jedyny minus to brak siatek, przez co trzeba uważać na zwierzynę niestety i to ogromna wada.
najprzyjemniejsza kategoria dróg do jazdy


@francoisinho: serio? Ciasno i niebezpiecznie, na autostradzie to chociaż masz ten lewy i hamstwo tam jeździ, a na wojewódzkiej czy krajówce to nonstop ktoś siedzi metr za zderzakiem.
@cwlmod: wrzuciłem twój wysryw do google translatora, ale nie mógł przetłumaczyć z żadnego języka. Mógłbyś napisać po polsku?

Widzę, że z językiem polskim radzisz sobie tak samo jak z kierownicą - lepiej dla wszystkich, żebyś nie dotykał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cwlmod:

Bo tor wyzej ty

Pochodzisz z jakiejś Czeczeni albo innego Buczaczu? Po polsku to to nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przypuszczam, że jesteś równie upośledzony za kierownicą jak za klawiaturą, więc nie mam o czym rozmawiać z plebsem twojego pokroju ¯\_(ツ)_/¯
@cwlmod: widać, że nie masz zbytnio pojęcia o prowadzeniu samochodu, pewnie prawo jazdy typowo w Laysach znalezłeś albo twoja stara za masło w latach 90. ci załatwiła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O czym tu rozmawiać z takim pajacem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cwlmod: no mówiłem, że polskiego nie rozumiesz, potwierdzasz po raz kolejny ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdzie ja o trąbieniu pisałem? Wracaj na swój zaścianek, nie zawracaj inteligentnym ludziom głowy swoimi gorzkimi żalami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cwlmod:

Mógłbym cię podać na policję za pomówienie, ale ewidentnie masz już żółte papiery xD

Pewnie masz na myśli ten filmik z #!$%@? się na prostej drodze, w dodatku wielopasmowce?

https://youtu.be/pJf35-5JzVo

Ale to byłeś ty, dzbanie xD

Ile osób potrąciłeś mając tak babciny refleks? Zrób społeczeństwu przysługę i nigdy nie wsiadaj za kierownicę