Wpis z mikrobloga

  • 7
Z czego wynika ogromne sranie się o włączenie kamer na spotkaniach? Spotkanie 120 osób i pretensje o kamery. Nie mam z tym problemu ale nie potrafię znaleźć odpowiedzi czemu to ma służyć?

#pytanie #pracait #it
  • 33
  • Odpowiedz
@peoplearestrange No to przez ostatnie 10 lat sporo się pozmieniało. Wiem, że zabrzmię jak dziad, ale ZA MOICH CZASÓW to nie było akceptowalne. I żeby nie było, że to był januszex jakiś. Wielkie P&G.
  • Odpowiedz
@AcyX: To służy tylko i wyłącznie obciążaniu serwerów teamsa żeby moc potem narzekać w IT ze spotkanie się zacinalo i to na 100% jest wina wifi w biurze.
  • Odpowiedz
Nie mam z tym problemu ale nie potrafię znaleźć odpowiedzi czemu to ma służyć?


@AcyX: Wystarczy sobie wyobrazić, że to ty prowadzisz tą wideorozmowę na 120 osób i mówisz do kilkudziesięciu twarzy, albo kilkudziesięciu inicjałów :p
  • Odpowiedz
@BrockLanders: 120 twarzy się nie zmieści ale 40 jak najbardziej. I to jest oczywiste, że łatwiej mówić do osób, które się widzi niż do ściany. Widzisz reakcje, czy ludzie są zainteresowani, czy nie zanudzasz, albo chociaż czy ci nie wywaliło neta 5 minut wcześniej i gadasz do siebie.

I w drugą stronę też to działa, bo osoba z kamerką jest zawsze bardziej zaangażowana w wideorozmowę
  • Odpowiedz