Wpis z mikrobloga

Dzień dobry!
Zastanawiam się nad kupnem depilatora laserowego i konkretnie ten model (Depilator PHILIPS Lumea 9000 IPL BRI958/00 SenseIQ). Czy ktoś z was go miał lub ma? Czy jest dobry?
Na stronie Media Expert jest napisane, iż po 12 zabiegach kończy się okres "leczenia", jak potem stosować depilator? Czy zrobić przerwę np. miesiąc i przez miesiąc używać golarki i potem wrócić do depilatora i stosować wg. Harmonogramu w apkce na telefonie?
Jakie macie wrażenia o tym depilatorze?
Polecacie jakiś inny (może lepszy)?

#rozowepaski #depilacja #kosmetyki #owlosienie #depilator
  • 18
  • Odpowiedz
@niegwynebleid: na blond właśnie nie działa tak dobrze, nie wiem po co piszesz, jak nie wiesz

@Neko-chan51: ja mam, ale zanim ogarnęłam co i jak(jak robić odstępy np.) plus brak regularności, to efekt nie jest taki, jaki mógłby być. Tak faktycznie działa, tylko mam mijakow narobione xD ale do lata chyba naprostuję. Nie wiem jeszcze jak długo się utrzyma
  • Odpowiedz
@Neko-chan51: nie ma takiego efektu jak profesjonalna maszyna. Oslabia wlosy, ale trzeba tych zabiegów zrobić sporo. W moim przypadku nie udalo sie na zero ogarnąć tematu, odpuscilem chyba po 2 miesiacach laserowania.
Testowalem: BRAUN PL5137
  • Odpowiedz
@lucasy: W gabinecie byłam i czasami czułam zapach spalonego włosa i po zabiegu w niektórych miejscach miałam czarne kropki chyba po spaleniu.
Ale fajnie, że ten domowy nie boli, tylko coś za coś niestety.
  • Odpowiedz