Wpis z mikrobloga

#przegryw

Dlaczego dalej jesteście przegrywami
Według mnie codziennie przyda się tłumaczyć przegrywom, że znalezienie kobiety nie rozwiąże ich problemów, ponieważ bycie ciamajdą to ich codzienność, charakter, wychowanie, sposób na życie .Nawet jeśli jakimś cudem przekonają do siebie jakiś #rozowypasek to będzie to tylko chwilowe i szybko od nich odejdzie.

Co więc jest potrzebne?
WSZYSTKO!!!
Trzeba w wielu dziedzinach być fajnym
- dobra praca czyli stabilność materialna,
- bycie przystojnym,
- bycie ciekawym, w tym poniekąd łobuzem aby wybijać z głowy głupie pomysły zerwania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wcale nie trzeba mieć domu i jakiejś super fury, wystarczy zapewnić że będzie to realizowane w trakcie związku.

Podsumowanie
Wiele rzeczy w życiu jest ulotnych i trzeba ich po prostu pilnować, na niektóre mamy wpływ, na inne nie, więc różne wydarzenia obniżą nasze ratio zajebistości i ogólny stan życia pójdzie w dół.
  • 14
  • Odpowiedz
Po prostu bądź przystojnym, bro


@NoMoreTearsJustSmile: wiele to daje, wiadomo że to jest bezwzględna furtka do powodzenia ale nie najważniejsza. Oczywiście zawsze jest to źle interpretowane bo brzydcy faceci myślą że mają wtedy szansę - otóż nie, nie mają ci 1-3/10 mogą zapomnieć o ładnych kobietach jak te z filmów. Dla nich jest tylko znikoma szansa na otyłe samotne matki z niepochamowaną #!$%@?ą ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@jezus_cameltoe: ja bym zaczął wyjaśniać tych wszystkich z awm "jestem 8,5/10 i nigdy nie miałem dziewczyny a mogłem" "koleżanki mi mówią że są zajęte"
Pierwsza możliwość: nie jesteś 8,5, to że babcia ci tak mówi nie znaczy że tak jest bo znam 2,5 co umieli sobie babe znaleźć
Druga możliwość: w dalszym ciągu nie jesteś 8,5/10, może nawet max 7 ale jesteś osobą tak toksyczną i #!$%@? że nie potrafisz
  • Odpowiedz
z awm


@LittleStulej: co to jest awm?

A tak to ogólnie chodzi aby uświadomić przegrywom jak bardzo są w dupie, jak daleko w tyle od normalnego życia. Świadomość #!$%@? to pierwszy krok do normalności. Bo takie poklepywanie się po plecach jakie to baby są złe to bardzo zła droga.
  • Odpowiedz
Oni myślą, że jak zamoczą to jak magiczną różdżką wszystko odmieni xD


@Roquefort: i to jest największy problem.

Ja właśnie po krótkim aczkolwiek intensywnym związku zrozumiałem jak bardzo jestem w dupie. Aczkolwiek dopiero wtedy doceniłem uroki samotności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Co więc jest potrzebne?

WSZYSTKO!!!

Trzeba w wielu dziedzinach być fajnym


@jezus_cameltoe: chyba jeszcze nigdy nie było tu porad mających mniej konkretów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poważnie to jest jakiś rekord. Jak znajomi cię pytają co tam słychać to też odpowiadasz "dużo"? Jak pytają jak był weekend to mówisz "fajnie", a na pytanie o czym myślisz - "o wszystkim". Ja #!$%@?ę xD
  • Odpowiedz
@LifeReboot: zawsze odpowiadam, że jednym słowem nie da się ująć co u mnie słychać i musiałbym w wielu zdaniach to wytłumaczyć aby złączyło się w jedną sensowną całość. Bo nigdy nie jest fajnie, dobrze, źle czy beznadziejnie.
  • Odpowiedz
Dlaczego dalej jesteście przegrywami


@jezus_cameltoe: To słowo "dalej" sugeruje, że istnieje mityczne wyjście z przegrywu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak to ogólnie chodzi aby uświadomić przegrywom jak bardzo są w dupie, jak daleko
  • Odpowiedz
Oni myślą, że jak zamoczą to jak magiczną różdżką wszystko się odmieni xD


@Roquefort: zawsze mnie urzeka tego typu trywializowanie
raz, że normalne(lub jakiekolwiek) życie seksualne jest istotne w kwestii samoakceptacji

a dwa, trudno by takie gadanie o tym jakie to jest nieważne odczarowało tą kwestię w oczach kogoś kto nigdy nie miał żadnych intymnych kontaktów, tym bardziej gdy pada z ust ludzi którzy w ogóle nie mierzyli się z
  • Odpowiedz