Wpis z mikrobloga

Umknęło mi co powiedział Tromba na ostatniej konferencji Fame a teraz usłyszałem. A jest to bardzo ważne. Ekipa Management bierze prowizję za walkę Tromby a nie Friz bezpośrednio. Tromba uważa, że po złożeniu wypowiedzenia umowy nie musi już oddawać prowizji za najbliższą walkę z Dubielem co oznacza, że czeka go sprawa sądowa. Dodatkowo Friz ostatnio powiedział, że odkłada dużą część swojego zarobku do Ekipa Management. Czyli oni traktowali tą spółkę jako jedną wielką swoją skarbonkę, która miała im przynieść jeszcze większe kosmiczne przychody. Ale Ekipa Management nie załatwiała współprac Trombie przez rok więc się facet wkurzył i postanowił wraz z innymi, że nie chcą się już dokładać do tej skarbonki. Friz i Łuki odmówili co skończyło się wielkim konfliktem i odejściem po wspólnym domu.
#friz #ekipa
  • 14
Tromba myśli, że po złożeniu wypowiedzenia umowy nie musi już oddawać prowizji za najbliższą walkę


@Grooveer: źle zrozumiałeś - mowi że nie zamierza oddawać a nie że myśli że nie będzie musiał. On doskonale wie że będzie musiał, pewnie jakieś tricki wejdą, może umowa z Fame będzie ma Marcysienczy coś xd pewnie będzie kombinować
@Grooveer: Masz rację, Tromba powiedział że złożył wypowiedzenie i nie będzie nic płacił. W oficjalnym komunikacie była informacje że wypowiedzenia nie zostaly przyjete czyli umowa nie zostala rozwiązana czyli nadal go obowiazuje. Jak sprawa trafi do sądu to startuje z przegranej pozycji i z prawnikem beda musieli się nakombinować.
@Kamilek2323: @Grooveer Ktoś juz na tagu pisał taką teorie, że problemy ze współpracami mogą też wynikac z samego Tromby i jego przemiany. Ekipa miala za kontent i widownie mlodszych odbiorców. Tromba zmienił wizerunek na "gangstera" walki i tatuaż na twarzy. Firmom wspolpracom kierowanym do dzieci nie pasował ten wizerunek i wolały genzie, firmy które maja produkty pod dorosłą widownie nie bardzo chcialy reklamę u Tromby bo miał odbiorcow widownie Ekipy czyli
@Grooveer: Masz rację, Tromba powiedział że złożył wypowiedzenie i nie będzie nic płacił. W oficjalnym komunikacie była informacje że wypowiedzenia nie zostaly przyjete czyli umowa nie zostala rozwiązana czyli nadal go obowiazuje. Jak sprawa trafi do sądu to startuje z przegranej pozycji i z prawnikem beda musieli się nakombinować.


@Hagis6: Jeśli tam są prawa do wizerunku, t nie jest to takie proste, ponieważ są klauzule na nie sprawiedliwe wykorzystanie wizerunku,
@Hagis6: @Grooveer: ja zauważyłem tylko, że święta trójca nie miała współprac bo akurat ich obserwowałem swego czasu. Krzychu normalnie rankomat reklamował, Patec też chyba revolut albo coś innego przy wyjazdach za granicę, a Murcix, Ryskala i Melepeta nic. Nie wiem jak Mini Majk bo tego gościa totalnie nie trawię od samego początku także go nie obserwowałem. Moja teoria jest taka, że żeby czegoś wymagać to trzeba też czasami samemu się