Wpis z mikrobloga

@susuke15: wsiadaj w tramwaj i jedź do centrum. Miałem kiedyś różową koło stadionu. Jak jest mecz to wszystko zawalone, kolejki, często lepiej iść Grunwaldzką z buta gdzieś do knajpy na Jeżycach niż próbować się zmieścić z kibolami do tramwaju. Protip - po browara dawaj na orlen 400m od stadionu a nie do sklepu naprzeciwko w którym kolejka jest na jakieś 40 minut. To też tyle samo co spacer na Jeżyce. Idź
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adolf_HODLer: tylko ze ja mam nocleg w Gromadzie koło stadionu xD dlatego chciałem się napić piwa lub kilka przed meczem i iść na stadion. Ps. Rozumiem że nic się nie stanie jak będę chodził w kolorach Villarreal? Czy lepiej mieć pod kurtka by nie prowokować ludzi? Nie wiem jaka jestt kultura kibicowska w Poznaniu w stosunku do zagranicznych drużyn.
@susuke15: nie chodzę na mecze, byłem raz to sobie kupiłem szalik Lecha, ziomek mnie wyciągnął. Raczej nie powinno się nic stać, ale w dzień meczu, mając kilkadziesiąt tysięcy ludzi których piłka w jakiś tam sposób obchodzi nie wiadomo czy nie trafisz na naćpanego/jebniętego/pijanego mającego zły dzień debila który musi się rozładować.
Poznańscy kibice sami leją swoich przez dekiel za szczanie po murach na wyjdeździe czy wypicie więcej niż 2 piwka których