Wpis z mikrobloga

Monia...
Do pewnego momentu uważałam że jest że dwa poziomy wyżej niż reszta. Elokwentna, stonowana, myśląca. Co do urody, to wiecie, każdy ma swój gust, ale dla mnie jest jedną z mniej atrakcyjnych dziewczyn w hotelu.
Ale coś się zaczęło zmieniać: sytuacja z tańcem Oli (ta wściekła zazdrość o to że inna dziewczyna jest w centrum zainteresowania),płaszczenie się przed Nikim i parę innych drobiazgów sprawiło że zmieniłam o niej zdanie.
Wg mnie to dziewczyna, która nie przyjmuje do wiadomości że niekoniecznie jest tą najwspanialszą na świecie. Szczerze powiem że się trochę zawiodłam. Life.
#hotelparadise
  • 7
  • Odpowiedz
  • 4
@Polnischefuhrer czyli daje się ponieść emocjom jak Hanka. Już to pisałam, ale kobiety, które atakują inne kobiety z zazdrości o faceta albo w walce o niego, mają bardzo słaby system wartości. Dotyczy to zarówno Moniki jak i Hanki.

Byłabym pierwsza do kibicowania Monice gdyby nie była taka zapatrzona w siebie i tak samo słaba jak pozostali. Przyszła na wykop w szczycie swojej popularności, zbierać laury i lajkować komentarze swoich fanów. Gdzie
  • Odpowiedz
@MoccaC: pisze z dziesiątkami z was na priv, mam swoje życie i swoją pracę plus Instagrama, gdzie codziennie piszecie i nie mogę poświęcać swojego wolnego czasu odpisując wszystkim tutaj, do tego proszę nie pisz bzdur, że miałam robione usta - nigdy nie miałam, nie i mam i nie będę nic wstrzykiwać. fakty a nie opinie.
  • Odpowiedz