Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem prostym człowiekiem który chce sobie kupić mieszkanie dla siebie i celuje w południowe obrzeża Warszawy. Planuje kupić mieszkanko w Ciągu dwóch miesięcy i powiem wam, że z okazjami jest lipa. Napisałem sobie prosty skrypcik na moim serwerku do przeglądania portali z mieszkaniami i wysłania maila jak pojawi się jakieś małe mieksznie w dobrej cenie. Pojawiło się takie wczoraj wieczorem, dzwonie do babki około 20:00, ustawiliśmy się w wtorek na 16:00 dzisiaj dostałem smsa, że ogłoszenie nie aktualne. Wiem że byłem pierwszy z telefonem (zadzwoniłem godzinę po wystawieniu) i mogę się założyć że dzisiaj rano babka dostała masę telefonów od pośredników, którzy chcą z babką popraccować nad ceną :( #nieruchomosci

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #636290fbdbaf114ed5dbfba8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 4
OP: Drogie kredyty, drogie mieszkania i drogie czynsze najmu, coś musi odpuścić.
Współczuje rodziną z dziećmi albo dziećmi w drodze, które mają kredyt, chcą wziąć kredyt a szczególnie tym które chcą wynająć.
---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: karmelkowa