Wpis z mikrobloga

Na zewnątrz już zimno, więc wracamy z serią piwo&planszówki i startujemy już w ten piątek o 19:30 w Paradox Cafe. Są już 3 potwierdzone osoby i zarezerwowany stolik, więc miejsca na pewno nie zabraknie. Będziemy pewnie grali w jakieś tytuły z krótkimi zasadami, więc nie trzeba być bardzo into planszówki. ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Wszyscy są mile widziani, można przyjść i nie grać, można przyjść tylko na tosty, bo mają dobre, wszystkie chwyty dozwolone, zapraszam i polecam.
#wykopiwowarszawa #wykopiwo #warszawa

PS. Zostaw plusa przy odpowiednim komencie poniżej.


xD Kiedy przed planszówkami wypiłeś ćwiartkę magicznego napoju z żabki:
karololo - Na zewnątrz już zimno, więc wracamy z serią piwo&planszówki i startujemy j...
  • 42
  • Odpowiedz
Dobrze jakby osoby, które są tak na 99% zdecydowane zostawiły tam wyżej plusa, żeby ewentualnie wziąć większy stolik, czy dostawić więcej krzeseł i mieć pewność, że wszyscy się zmieścimy. Jak ktoś decyzję o przyjściu podejmie dopiero w piątek o 20 to nie gwarantuję, że uda się usiąść (dam znać jak sytuacja już ze środka), bo ciężko jest tam wejść z ulicy przy weekendzie, raczej każdy ma wcześniejszą rezerwację.
  • Odpowiedz
@karololo: ja jednak tym razem się nie pojawię, zapomniałem o imprezie u klienta. Warto się tam pojawić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Następnym razem postaram się wpaść, proszę mnie wołać.
  • Odpowiedz