Wpis z mikrobloga

@francoisinho: chlopie, masz obsesje, kazdy wie, ze ta lasagne ma #!$%@? makrosy, ale nie po to ja ludzie kupuja. To dobre jedzenie na szybko jak sie nie chce gotowac, sklad jest dobry, poza tym, ze jest to tanie zarcie z #!$%@? proporcjami.
  • Odpowiedz
@francoisinho:
dodatkowo nie ma czegoś takiego że 5 gram soli to jest maksimum, np jak ktoś jest strongmanem i waży 160 kg przy 200 cm wzrostu to ma takie same maksimum jak typ 50 kg 160 wzrostu? to że who sobie zaleca 5 gram soli jako górną granicę to jest zbyt ogólnikowe jak na takiego eksperta jak ty
  • Odpowiedz
@sots:

dodatkowo mówisz o jakichś KALORIACH Z TŁUSZCZU, jakbyś wiedział to dieta wysokotłuszczowa

Dzbanie, piszesz o diecie wysokotluszczowej w kontekście dania z makaronu xD

Dawaj jakiegoś fikoła, że tak wcale nie napisałeś xD
  • Odpowiedz
@francoisinho: ? nie ty na prawdę jesteś debilem i chyba nie baitujesz, kochany franiu odnosiłem się tam do twojego #!$%@? o zalaniu się tłuszczem przez #!$%@? tłuszczu (jakby nie miał na to wpływ bilans kaloryczny) a nie do samej lasagne, lecz jak widać twoje procesy myślowe nie funkcjonują za dobrze i znów sobie dopowiadasz, lecisz na czarną bo już nie mam do ciebie siły i twoja mama pewnie też nie miała
  • Odpowiedz