Wpis z mikrobloga

@Zevis: Sama operacja jest refundowana - to wiem, ale czy konsultacje też? Tutaj nie mam zielonego pojęcia, a wolę 300 zł w kieszeni ( ͡° ͜ʖ ͡°) aczkolwiek drugiej strony, jeśli prywatnie jest lepiej, to chyba jednak wolę zapłacić
@OktawianAugust: refundowana jest tylko operacja. Za przygotowanie w postaci konsultacji, zdjęć rtg, modeli i zabiegów potrzebnych do operacji musisz płacić z własnej kieszeni. Z tego co wiem to jedyną różnicą opreacji wykonanej na nfz względem prywatnej jest termin.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OktawianAugust: W Krakowie najbardziej popularni na nfz sa chyba dr Szczurowski i dr Bargiel.
Na fb masz grupe "progenia, retrogenia i inne wady zgryzu". Dołącz i dowiesz się wielu ciekawych rzeczy odnośnie operacji.
Jak masz jakieś pytania to możesz pytać. Jestem po takiej operacji.
@grzela52: ogólnie mam dość dużo czytałem, ale mam parę pytań:

1. Jak zmiana wyglądu twarzy
2. Czy lepiej ci się oddycha po operacji
3. Najpierw miałeś operację, później aparat czy na odwrót (jaki czas między jednym a drugim)
4. Ile czasu czekałeś na operację
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@OktawianAugust: 1. W moim przypadku na plus, miałem retrogenie. Zwykle po operacji retro twarz robi sie bardziej męska a po operacji progenii bardziej subtelna.
2. Lepiej
3. Najpierw aparat a pozniej operacja (okolo rok od zalozenie aparatu)
4. Prywatnie robilem wiec nie czekałem w sumie w ogóle. Umówiłem na termin kiedy miałem mieć gotowe zęby i tyle.