Wpis z mikrobloga

Przeglądam sobie insta i widzę zdjęcia, które przypomniały mi, że moja była z czasów liceum, wyszła za mąż. Z tego, co słyszałem to za gościa ze sporą kasą, a raczej kasą jego rodziców lecz on powoli przejmuje biznes, co jest naturalne. Wakacje na Bali, swój apartament nad morzem, #!$%@? merc no i dom oraz mieszkanie w wwa, a to tylko tyle ile powiedział mi ktoś kiedyś. Ta laska, piastuje w tej firmie jakieś stanowisko, pewnie żeby nie było, że leży i pachnie. Mieć tzipe to mieć możliwość drogi na skróty, wystarczy się dobrze zakręcić. Podobny przypadek to siostra mojego kumpla, facet za którego wyszła jest ustawiony (finanse), a ona udaje, że coś tam pracuje u niego, a w rzeczywistości to ma pełny etat na wstawianie zdjęć na insta/fb, co tam dzisiaj zajebistego robili. Sama sobą niczego nie reprezentuje, taka typowa karynka ze wsi, której trafiło się jak ślepej kurze ziarno xD. Dobra, wracam do klepania gówno kodu bo mnie #!$%@?ą z pracy i nie będzie mnie stać nawet na internet

#przegryw #blackpill #redpill #zwiazki #gownowpis
  • 9
  • Odpowiedz
@muchatse: no nie do końca, pochodzę z takiego środowiska to mogę ci powiedzieć jak to mniej więcej wygląda
większość kobiet chce takiego instagramowego łatwego życia, ale tylko nielicznym się udaje jak nie są z tej samej kasty
większość z nich kończy jako jednorazowe wycieruchy dla takich typów

moi kumple ruchali co było pod ręką, ale śluby brali z wykształconymi dziewczynami z bogatych domów

po prostu twojej ex się udało, ale
  • Odpowiedz
@muchatse: borze no i co z tego? czemu wy chłopy zawsze pisząc, że kobiety mają życie na easy mode porównujecie się do takich typiar, a nie na przykład do babeczek, które studiują, rozwijają karierę i jeszcze wychowują dzieci?

poza tym piszesz, że obie pracują to żadne z nich darmozjady, a na insta to można sobie wykreować totalnie inne życie niż IRL, więc w sumie żaden argument i żaden powód do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NadmiarNiedoboru:

Wiadomo, że nielicznym się udaje na takim poziomie, bo jednak tak bogatych jest ograniczona ilość. Jednak znaleźć jakiegoś mniej bogatszego średniaka, którego pensja już wystarcza żeby ona mogła leżeć już nie jest tak trudno.
  • Odpowiedz
przykład do babeczek, które studiują, rozwijają karierę i jeszcze wychowują dzieci?


@kwasnydeszcz: ale one - jak wynika z wpisu - właśnie zapewne uważają się za kobiety sukcesu, które robią karierę i wszystko zawdzięczają swojej ciężkiej pracy xD.
  • Odpowiedz