Wpis z mikrobloga

@olavolav: jak ludzie nie rozumieja ze nie maja wpisywac tytulu przelewu i paypal mu blokowal coraz to kolejne konta to zaczal byc najwidoczniej na minus i wprowadzil prowizje
@olavolav: Z konta na revolut przez applepay przelew idzie dosłownie w 2s. Bez applepay pewnie tak samo szybko

Dłużej zajmuje przelew do ruska bo on musi zaakcpetować tą przelaną kase. Ostatnio czekałem od 9:00 do 18:00 i to po upomnieniu się xd

A co do PayPala to odpuściłbym sobie ze względu na prowizje 15% i brak możliwości doładowania np. 6€ a tylko 5 albo 10.
Pisałem z nim o paypalu i
@olavolav: Nie, ja ostatnio 6.9€ sobie przelałem.
@Rokko3030: Teoretycznie tak - wysyłasz XX zł dla kogoś przelewem/dajesz w rzeczywistości kasę. A ktoś bierze dane ruska do jego revoluta, robi przelew na XX zł i podaje Ci numer transakcji.
Wtedy Ty wysyłasz na czacie do ruska swój login, numer transakcji i kwotę.

Po prostu ktoś zrobi za Ciebie ten przelew i poda Ci numer transakcji i kwotę. Tylko Ty będziesz musiał/a
Polecam założyć konto Revolut i tak doładowywać Plusx, kurs € o wiele lepszy niż Paypal, za 10€ zapłaciłem niecałe 47zł a opcja PayPal 61zł, także jest różnica :) Rusek doładował mi konto w 15 min.