Wpis z mikrobloga

Obstawiam jakąś spiralę bankructw po bezmyślnym wprowadzeniu jakiejś technologii do której nie mają zasobów. Fabryki zatrudniają i zwalniają, dlatego nikt nie downgrade'duje się do podstawowych rolników. Z ciekawości zrobiłbym switch country gdyby to nie był ironman.
  • Odpowiedz
że na becie vicky


@twisterro: bez przesady. Sporo rzeczy jest do spatchowania ale poza tym już 54h nabiłem od premiery i mam bardzo pozytywną opinię o tej grze

ktoś chce grać ironmana


W sumie już mi takie zostało przyzwyczajenie z CK2/CK3/HoI4. Savescumming jest dla frajerów ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Obstawiam jakąś spiralę bankructw po bezmyślnym wprowadzeniu jakiejś technologii do której nie mają zasobów. Fabryki zatrudniają i zwalniają,


@aresius: podejrzewam, że to przez utratę dostępu do rynku pruskiego z którego brali surowce
  • Odpowiedz
@twisterro: Ja gram Argentyną, najbardziej wkurzają państwa w custom union mające dostęp do ropy (market price +68%) a budujące niepotrzebne kopalnie siarki (market price +5%). Wenezuela nie wie, że siedzi na żyle złota albo uprawia gospodarczy sabotaż na zlecenie USA :)
  • Odpowiedz
@kerdian: ja kupiłem w przedpremierze, ale wolę poczekać na pierwszego porządnego pacza, by niepotrzebnie się nie denerwować. ;)

A co do savescummingu, ludzie grają z różną motywacją. Ja lubię jak mi wszystko wychodzi, sportowiec ze mnie żaden - jedynie w EU4 grałem na ironmanie, by robić acziwki, a we wszystkich innych odsłonach wolę mieć dowolność. Np. przelogować się by pomóc przeciwnikowi. ;)
  • Odpowiedz
a lubię jak mi wszystko wychodzi, sportowiec ze mnie żaden - jedynie w EU4 grałem na ironmanie, by robić acziwki


@twisterro: czasami tylko na ironmanie mi się gra w tajemniczy sposób #!$%@? jak mi coś nie wyjdzie mocno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Obstawiam jakąś spiralę bankructw po bezmyślnym wprowadzeniu jakiejś technologii do której nie mają zasobów. Fabryki zatrudniają i zwalniają, dlatego nikt nie downgrade'duje się do podstawowych rolników. Z ciekawości zrobiłbym switch country gdyby to nie był ironman.


@aresius: teraz sobie sprawdziłem i w całej prowincji nie mają innych budynków niż trade center / government administration i baraków a jedyna populacja to biurokracji/urzędnicy/żołnierze/oficerowie/kler także nic dziwnego. Zarabiają chyba normalnie tylko nie mają czego
  • Odpowiedz