Wpis z mikrobloga

Nigdy w życiu nie kupię więcej #samsung a, to co się #!$%@? z tą bateria w S21 to ludzkie pojęcie przechodzi, jest godzina prawie 11 a ja już nie mam 1/3 baterii. Na oszczędzaniu energii i 60hz odświeżaniu ekranu. Telefon kupiłem na początku roku i od początku miałem wrażenie, że 3 letni huawei p20 pro lepiej trzymał niż ten szmelc od nowości. Jedyny jego plus to, że robi fajne zdjęcie, ale co z tego jak wielokrotnie wyskakuje "błąd kamery" wtedy kiedy trzeba, a przełączanie między przednia, a tylną kamera trwa czasami 10 sekund. Na reklamację? #telefony #android
Kudy - Nigdy w życiu nie kupię więcej #samsung a, to co się #!$%@? z tą bateria w S21...

źródło: comment_1667383236PtIE5624tA1THI4QTfwvHK.jpg

Pobierz
  • 13
@Kudy: W średniaku samsunga nawet takich jaj nie miałem. Ale baterie to żenada mocno.
Mi w dwuletnim telefonie bateria ładuje się 3,5h do pełna. W żadnym innym telefonie bateria mi się tak nie zdegradowała.
@Kudy: od samsunga galaxy s4 powiedzialem sobie nigdy więcej samsunga. zgadnij dlaczego, wlaśnie z powodu baterii i oprogramowania, widać przez tyle lat nic się nie zmieniło w tej kwestii a ludziie dalej kupują..
od tamtej pory huawei ktore pomimo 3 lat - bateria smiga w idealnym stanie.
@Kudy: ja mam s22+. Nie wiem gdzie on fajne zdjęcia robi jak mam wrażenie że mój oneplus 7t pro robił przynajmniej podobne. A to 3 letni telefon i za dużo mniejsza kasę. A dzisiaj mi się kabel #!$%@?ł do tego Samsunga i czasami ładuje czasami nie. Dobrze że mam kostkę i kabel od oneplusa które mają 3 lata! Bo inaczej to nie naładowałbym telefonu.
@Kudy: masz coś nie tak z baterią, może natrafiłeś na wadliwą wersję lub zaczęło się coś psuć.

Ja mam Xiaomi z 144Hz ekranem i 5000mAh baterią, który bezproblemowo daje radę do 2 dni działa w normalnym użytku.
Wiadomo że grając lub robić sporo zdjęć i nagrań, bateria szybciej spadnie.

Znajomy ma Galaxy S21+ ciągle ma tryb 120Hz i rzadko spada do mniej niż 50% w ciągu doby, a ładuje w każdy