Wpis z mikrobloga

W weekend będę chciał zamontować WC podtynkowy by móc dalej wykańczać mieszkanie i wg filmów "Mario budowlańca" nawet ja powinien dać sobie radę. Czy dobór stelaża i miski to też jest fizyka kwantowa wymagająca miesięcy researchu i zakupu carbonowego stelaża z japońskiej XVI wiecznej manufaktury bo to jest kolejna rzecz "na której się nie powinno oszczędzać" a te dostępne w casto/obi to gówno?
#remontujzwykopem
  • 11
@AbyssWatcher2137: ostatnio kupowałem dla siebie, polecam tece bo dobra jakość na równi z geberitem plus pasują dowolne przyciski tece do ich stelaży, bo np w gebericie jest tak ze przyciski pasują do konkretnego modelu stelaża only.
Tece polecał każdy, od majstrów po gościa w sklepie i na mirkach z wykopu kończąc.
p.s kupiłem w leroyu i żyję
@piro111: nie bardzo chcę chodzić do leroya skoro dalej działają w Rosji :/ Wiadomix, że jeden człowiek gówno znaczy ale wolę żyć w zgodzie z samym sobą. Przycisk to po prosty biały wezmę i już, dobrze się połączy z białą mozaiką na zabudowie. Albo czarny, skoro kabina będzie miała czarne ścianki i futryny drzwi też takie będą.

@jarzyn123: na szybko nie mogę znaleźć informacji o przyciskach, co mi daje/czego nie
@AbyssWatcher2137: Możesz kupić tece w innym miejscu w takim razie, ale ogólnie polecam markę. Przyciski mają spoko, obczaj sobie.
Odnośnie pneumatyki - bajer, ja aktualnie nie mam przycisku ale delikatnie wkręciłem sobie w mechanizm długi wkręt i naciskając go spuszczam wodę normalnie popychając mechanizm tak jak robi to przycisk.