Wpis z mikrobloga

@WarMlek: nie bo gdyby Leosia i Bronek nie jedli mięsa to by żyli w zdrowiu szczęsciu i z onanizmem. A tak wymarli jak dinozaury, sami są sobie winni. Ciekawe czy Rafałek odwiedził swoją matkę w końcu też jadła mięso więc nie wiem czy warto odwiedzać takich ludzi.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Deathcult: a co to wszyscy żołnierze byli komuchami?? Wielu miało politykę gdzieś i było po prostu żołnierzami coś jak Wehrmacht gdzie byli żołnierzami przed nazizmem i po nazizmie też. Np. Stefan Mossor był generałem za komuny a zobacz jego biografie na np. wiki
@Deathcult: myslę że w otoczeniu Józefa Kaborodo na pewno byli tacy w stylu prezesa Kozłowskiego z Kiepskich, który w porę wyczuł zmianę kierunku wiatru historii i w jedną niedzielę ochrzcił siebie z całą rodziną, a legitymację partyjną schował do szuflady i wyciągnął z niej różaniec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
czy tak było też w przypadku seniora zielonej familii - nie wiem i w sumie nie potrzebuję tego
@Ivan_Sekal: Tego nie napisałem. W mojej rodzinie wyglądało to dosłownie tak, jak napisałeś. Żadnych partyjno politycznych układów i przez to mieliśmy zawsze mniej, niż inni. Dużo mniej.
@WarMlek: Takich było wielu, wystarczy zobaczyć na pagony, co, kto i jak.